Я отримала медичну освіту в Пермському державному медичному інституті , закінчивши лікувальний факультет у 1987 році. Після закінчення інституту пройшла інтернатуру і працювала протягом 3 років у міській лікарні м. Лисьва Пермської області , де здобула перший лікарський досвід під керівництвом досвідчених старших колег. З 1991 року впродовж 7 років я працювала лікарем терапевтичного відділення МСЧ Велосипедного заводу в м. Пермь.

У 1992 році пройшла курси удосконалення «Вибрані питання ревматології » в Інституті ревматології РАН (м. Москва). З 1999 року працювала в кардіологічному відділенні госпіталю інвалідів ВВВ у м. Києві. У 2000 році отримала спеціалізацію з кардіології в Інституті кардіології ім. Н.Д. Стражеско. З 2000 року протягом 12 років працювала лікарем терапевтичного відділення МНПО « Медбуд » (лікарня Київміськбуду ) . Правду сказати , мені завжди щастило з колективом на роботі і старшими товаришами. Дуже вдячна завідуючій терапевтичним відділенням МНПО «Медбуд », у якої я багато чому навчилася у професійному і людському плані.

Крім регулярних передатестаційних удосконалень по терапії , регулярно читаю періодичні медичні видання , періодично відвідую медичні конференції, терапевтичні та кардіологічні суспільства.

Складно чітко окреслити сферу моїх професійних інтересів , вони диктуються , насамперед , потребами практики , конкретними діагностичними та лікувальними завданнями . Я завжди особливо сильно цікавилася питаннями кардіології.

Моє життєве кредо дуже просте - стався до людей так , як хотів би щоб ​​вони ставилися до тебе.

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем