Майбутнє дитячої хірургії – малоінвазивні втручання!

8 квітня 2016 р.

В лікуванні маленьких пацієнтів найголовніше – позбавити дитину хвороби найменш травматичними методами, захистити її від фізичних та емоційних страждань. В Універсальній клініці «Оберіг» працює унікальний Центр інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології. Наша мета – впроваджувати і популяризувати найсучасніші малоінвазивні методи хірургічного лікування дітей.

Виступає Даріуш Патковський (Вроцлав, Польща)
Виступає Даріуш Патковський (Вроцлав, Польща)

1-2 квітня 2016 р. в Універсальній клініці «Оберіг» відбулася IV Науково-практична конференція з міжнародною участю «Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку 2016». Захід відвідало близько 150 осіб, незважаючи на те, що попередньо планувалося прийняти не більше 120 гостей. Але, враховуючи неймовірний інтерес до дитячої хірургії, організатори пішли на зустріч всім бажаючим отримати сучасні медичні знання.

Конференція була присвячена наступним темам: місце ендоскопічних методик у виборі лікування хірургічної патології новонароджених; ендовідеохірургія в дитячій гепатології; вибір методів хірургічного лікування діафрагмальних гриж; ендовідеохірургія в реконструктивній урології у дітей; малоінвазивна герніологія в дитячій практиці.

В конференції взяли участь експерти з України, Білорусі, Польщі та Франції. Серед іноземних доповідачів – Даріуш Патковський (Вроцлав, Польща), Мануель Лопез (Сент-Етьєн, Франція), Олександр Махлін (Мінськ, Білорусь), Пьотр Чаудерна (Гданськ, Польща). Українську медицину представляли Данило Кривченя, Олександр Дубровін, Василь Притула, Михайло Сільченко, Валерія Соручан, Олександр Гладкий, Андрій Кузик, Андрій Дворакевич, Петро Русак.

Також з доповідями виступили співробітники Універсальної клініки «Оберіг». Олег Годік розповів про свій досвід малоінвазивного хірургічного втручання діафрагмальних гриж у дітей, Юрій Чірков – про досягнення та перспективи використання інтервенційного ультразвуку. Роман Жежера представив доповідь «Корекція пахових кил методом PIRS з використанням монофіламентного матеріалу».

Під час конференції проводилися лапароскопічні оперативні втручання з трансляцією в конференц-зал в режимі реального часу («Жива хірургія») з можливістю спілкування з експертами. В рамках заходу також відбулися засідання Всеукраїнської асоціації дитячих хірургів та нарада головних обласних спеціалістів. В дитячій хірургії малоінвазивні методи (лапароскопія і торакоскопія) мають особливе значення. Найбільша нагорода для лікаря – бачити посмішку дитини, яка добре почувається, незважаючи на те, що нещодавно перенесла оперативне втручання. Універсальна клініка «Оберіг» є одним з провідних медичних закладів в галузі дитячої хірургії та урології. Ми турбуємося про наших маленьких пацієнтів, зводячи до мінімуму біль та обсяг втручання хірурга.

Направлення:
Дитяча хірургія
Відділення:
Центр інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»