Демодекоз - звертайтеся до лікаря!

18 серпня 2011 р.

Багато хто вважає, що вугрі виникають лише в молодому віці та після періоду статевого дозрівання проходять самі по собі і не вимагають консультації фахівця. Однак, значну частину вугрів на шкірі викликають невидимі неозброєним оком кліщі з латинською назвою Demodex (Демодекс).

Демодекоз – обращайтесь к врачу!
Демодекоз – обращайтесь к врачу!

Не забуваємо, що демодекоз – це не лише косметичний дефект, але і прояв системної патології, адже, в переважній більшості, його діагностують в людей з ослабленою імунною системою, порушенням обміну речовин, хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту та легенів. Ви можете тривалий час займатися самолікуванням чи відвідувати численні косметичні салони, але часто без фахівця: лікаря-дерматолога не обійтись. В більшості випадків демодекоз вимагає комплексного підходу до лікування, який включає як загальну терапію (антибіотико-, імунотерапію тощо), так і місцеву (мазі, креми, спреї, підбір засобів догляду за шкірою, а також кріотерапію (масаж обличчя та проблемних зон рідким азотом, температура якого -196°С).

На сьогоднішній день в Універсальній клініці «Оберіг» можливо діагностувати та вирішити таку проблему, як демодекоз. Ми пропонуємо: лабораторну діагностику (зішкріб на демодекс та визначення збудника), лікування системне та місцеве, включно з кріомасажем проблемних ділянок та масажем повік, в разі ураження очей. Всі процедури виконуються лікарями – фахівцями найвищої кваліфікації. Не гайте час – звертайтесь до клініки «Оберіг». Ми стверджуємо – демодекозу можна позбутися. Лікар-дерматолог Універсальної клініки «Оберіг» до Ваших послуг.

Направлення:
Дерматологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»