Дитячий алерголог нагадує - сезон алергії в розпалі!

7 травня 2014 р.

Не знайти, напевно, жодної дитини, яка не любить літо або теплу весну. Воно й не дивно, адже тепла пора року – найбільш насичена емоціями, враженнями і спогадами в майбутньому. Саме тому, особливо прикро, якщо дитина не може насолодитися перевагами тепла, адже страждає на поліноз (алергія на цвітіння, пилок рослин).

Детский аллерголог напоминает - сезон аллергии в разгаре!
Детский аллерголог напоминает - сезон аллергии в разгаре!

Відповідальність батьків – якомога раніше відрізнити алергічну реакцію у дитини від звичайної застуди та показати дитину професійному дитячому алергологу, який призначить діагностику, симптоматичне лікування для полегшення стану дитини та порадить ефективну схему лікування алергії після закінчення цвітіння.

Як відрізнити алергію від застуди?

Необхідно пам’ятати, що часто симптоми алергії практично нічим не відрізняються від простої застуди: дитина має нежить, кашель, її може лихоманити. Відрізняє прояви алергії від симптомів застуди – тривалість симптомів. Застуда, зазвичай, проходить протягом 5-7 днів і добре піддається лікуванню протизастудними чи противірусними препаратами. Алергія триває довше – протягом усього періоду цвітіння рослини-алергену, та дитині не зажди стає легше після прийому звичайних ліків від застуди ліків. Окрім того, алергія має сезонний характер, отже, якщо Ви помітили у дитини схожі прояви в одну й ту саму пору року – відвідайте алерголога. Сезонний алергічний риніт (поліноз) має відмінні риси: поряд із закладеністю носа часто спостерігається почервоніння очей зі сльозотечею, чихання. Гірше стає у суху вітряну погоду, а після дощу наступає коротке полегшення.

Якщо Ви підозрюєте, що Ваша дитина страждає на алергію, професійний дитячий лікар-алерголог допоможе Вам диференціювати на що саме у Вашої дитини алергія. Зверніть увагу, що проводити алерготестування за аналізом крові (алегро-панель) можна і під час проявів симптомів хвороби. Часто батьки відкладають діагностику на зимовий період, хоча це стосується лише шкірного тестування. Не треба зволікати з візитом до фахівця, на фоні полінозу може розвинутись алергічна бронхіальна астма.

Допомога алерголога в сезон цвітіння має заключатися в наступному: негайне полегшення негативних проявів алергії (антигістамінна терапія), а також точне встановлення алергену (аналіз крові на алергопанель). Точне виявлення алергену необхідне для того, щоб запропонувати відповідну схему АСІТ-терапії (алерген-специфічної імунотерапії). На сьогоднішній день, це єдиний відомий метод лікування алергії у дорослих та дітей, який показує прекрасні результати і може привести до повного виздоровлення. Лікування АСІТ слід розпочинати восени – після закінчення періоду цвітіння всіх рослин.

Алергія – складна хвороба, яку обов’язково треба виявити і лікувати якомога раніше. Для цього Ви маєте звернутися до професійних лікарів, котрі зможуть діагностувати та вилікувати алергію у дитини, запобігти ускладненням і подарувати їй повноцінне життя.

Звертайтеся до Дитячого Алергоцентру Універсальної клініки «Оберіг» - тут знають, як це: позбутися алергії раз і назавжди! Подаруйте дитині повноцінне життя без алергії!

Направлення:
Алерген-специфічна імунотерапія , Алергологія, Дитяча алергологія
Відділення:
Дитячий алергоцентр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»