Дмитро Слоссер повертає красу разом з каналом 1+1

23 січня 2015 р.

В лютому на телеканалі 1+1 стартує життєствердний та вкрай емоційний проект під назвою «Поверніть мені красу». Метою проекту є допомога людям з серйозними вродженими чи набутими вадами зовнішності, що негативно впливають на їх життя, заважаючи бути щасливими та мріяти. З кожним учасником проекту працює команда професійних експертів: пластичний хірург, стоматолог), психолог та стиліст.

Керівник Центру пластичної хірургії клініки «Оберіг», Д.В. Слоссер
Керівник Центру пластичної хірургії клініки «Оберіг», Д.В. Слоссер

Продюсери проекту поставили собі за мету знайти таких експертів в Україні, не виїжджаючи за кордон. В пошуках досвідченого пластичного та реконструктивного хірурга телеканал звернувся до відомого фахівця з міжнародною сертифікацією - керівника Центру пластичної хірургії клініки «Оберіг», Д.В. Слоссера. Незважаючи на значну складність кожного випадку доктор Слоссер погодився докласти максимум професійних зусиль зусиль для допомоги пацієнтам. Результат кожної складної людської історії вже зовсім скоро Ви самі зможете побачити на телеканалі 1+1.

Не розголошуючи деталі зйомок, можемо сказати, що команді проекту, а особливо Дмитру Слоссеру, став у нагоді весь його практичний досвід здобутий як в Україні, так і під час проходження семирічної резидентури з пластичної та реконструктивної хірургії в Ізраїлі та кількарічної роботи в провідних клініках Москви.

Центр Пластичної хірургії клініки «Оберіг» (Oberig Beauty) спеціалізується не тільки на традиційній естетичній пластиці, але і на складній реконструктивній пластичній хірургії, яка є технічно складнішою та потребує індивідуального підходу до кожного пацієнта. Керівник Центру є автором кількох унікальних методик реконструктивної пластики, що дозволяють ефективно, а головне малотравматично повернути бажаний зовнішній вигляд, спотворений вродженими вадами або травмами.

Ми бажаємо Вам цікавого перегляду і пам’ятайте: шанс та надія є завжди! Шукайте вирішення проблеми разом з професіоналами Центру пластичної хірургії клініки «Оберіг».

Направлення:
Відділення:
Центр пластичної хірургії «Oberig Beauty»
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»