• Головна
  • Новини
  • Чи є пневмонія? Розібратися допоможе найточніша діагностика

Чи є пневмонія? Розібратися допоможе найточніша діагностика

26 березня 2020 р.

Проводимо комп’ютерну томографію (КТ) легень - високочутливий метод дослідження для виявлення змін у легенях, зокрема пневмонії.

Так, наші європейські й американські колеги повідомляють про ефективність точного раннього виявлення запалення легень, викликаного COVID-19, за допомогою КТ. А також є окремі публікації про те, що цей метод діагностики корелює з лабораторними дослідженнями COVID-19. (Наприклад, https://cutt.ly/etmWWTJ, https://cutt.ly/7tmWIda). Хоча через "новизну" захворювання, рекомендації стосовно обстеження пацієнтів постійно переглядаються світовою радіологічною спільнотою.

Безпека - це обов’язкова вимога для кожного медичного закладу завжди й особливо сьогодні. Дослідження в нашій клініці відбувається з усіма заходами безпеки для пацієнта й медиків: ми посилено обробляємо приміщення перед кожним дослідженням - для цього збільшений час проведення обстеження для кожного пацієнта, наші радіологи застосовують необхідні засоби індивідуального захисту.

Томографія органів грудної клітки дає можливість запідозрити, виявити найменші зміни в легенях - і часто - з’ясувати причину захворювання на самому початку.

Однак звертаємо вашу увагу на те, що КТ виявляє ураження легень на ранній стадії, але не факт інфікування тим чи іншим вірусом. Відсутність ураження легень на комп’ютерній томографії НЕ означає відсутність інфікування вірусом.

КТ дає змогу підтвердити або виключити наявність пневмонії на момент виконання дослідження - це допомагає лікареві своєчасно обрати правильну тактику лікування.

Тому:

  • результат дослідження має бути оцінений Вашим лікарем;
  • при зміні самопочуття Вам треба звертатися за порадою до лікаря;
  • незалежно від результатів дослідження наполегливо радимо дотримуватися рекомендацій щодо соціального дистанціювання та особистої гігієни під час епідемії (https://cutt.ly/DtmYSaa).

Звертайтеся до контакт-центру: +38 044 521 30 03.

Направлення:
Відділення:
Діагностичне відділення
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»