• Головна
  • Новини
  • Гастроцентр Універсальної клініки «Оберіг» - визнаний експерт у сфері гастроентерології

Гастроцентр Універсальної клініки «Оберіг» - визнаний експерт у сфері гастроентерології

29 грудня 2011 р.

21 грудня в Універсальній клініці «Оберіг» пройшли чергові «Гастростудії», ювілейні, десяті. Традиція збирати фахівців та ділитися знаннями та досвідом зі сфери гастроентерології була заснована у 2008 році лікарями клініки «Оберіг». Кожного разу біля ста фахівців, що напряму або опосередковано стикаються з проблемами шлунково-кишкового тракту у своїй повсякденній практиці, знаходять час та їдуть у клініку «Оберіг» по сучасні знання.

Гастроцентр Універсальної клініки «Оберіг» - визнаний експерт у сфері гастроентерології
Гастроцентр Універсальної клініки «Оберіг» - визнаний експерт у сфері гастроентерології
Універсальна клініка «Оберіг», абсолютно виправдано вважається «експертом» у сфері гастроентерології, оскільки має в своїй структурі унікальний підрозділ Гастроцентр, що надає пацієнтам з гастроентерологічними проблемами медичну допомогу на будь-якому етапі діагностики, лікування та реабілітації. В структуру Гастроцентру входить: діагностичне відділення, де пацієнту, можуть провести повний спектр обстежень (МРТ, МСКТ, УЗД), відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії, де на новітньому обладнанні проводять широкий спектр діагностичних та, у разі необхідності, лікувальних процедур – це єдине місце в Україні, де гастроскопію та колоноскопію проводять дотримуючись європейського стандарту. Окрім цього, унікальним підрозділом клініки, без якого робота Гастроцентру не може бути повною - є Центр Психосоматики та депресій. Необхідність створення цього підрозділу полягала в тому, що близько 30% пацієнтів, що страждають від проблем шлунково-кишкового тракту є пацієнтами психоневролога та психотерапевта, оскільки їх хвороби мають скоріше психологічну, емоційну природу, аніж соматичну.

Останні Гастростудії були присвячені такій, на перший погляд, рутинній проблемі, як «Нудота та блювота». Така клінічна картина часто зустрічається у клінічній практиці лікарів. На цій зустрічі фахівці розглядали цю проблему під різними кутами зору. Слово мали не лише гастроентерологи, які розповідали про європейські стандарти лікування даних синдромів, але і інфекціоністи, хірурги, діагности і навіть кардіологи та психотерапевти.

Кожен із доповідачів розказав про свій погляд на цю симптоматику. Лікарі клініки «Оберіг» поділилися власним досвідом ведення різних пацієнтів, представили складні клінічні ситуації. Ці знання є важливими для лікарів, оскільки допомагають чітко визначити природу захворювання та вчасно направити пацієнта до необхідного лікаря в разі потреби.

Учасники Гастростудій відзначили високу інформативність конференції, гарну теоретичну підготовку доповідачів, чіткість думок та висновків. Організатори конференції також зазначили, що кожні нові Гастростудії стають ще більш цікавими та практичними, а це означає, що в 2012 році ми продовжимо цю гарну традицію.

Подібні заходи допомагають покращити теоретичну базу та безпосередньо практичну роботу лікуючих лікарів. Лікарі Універсальної клініки «Оберіг» завжди відкриті до співпраці та з радістю діляться тим досвідом, що вже мають.

Направлення:
Гастроентерологія
Відділення:
Гастроцентр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»