Готуємо дитину до школи, дитячого садочку

11 серпня 2016 р.

Вже скоро закінчиться тепле літечко, і наші діти повернуться з відпочинку в школу або дитячий садочок. Для батьків серпень – це час клопотів і підготовки до нового навчального року. Серед багатьох завдань, які стоять перед ними, – проходження профілактичного огляду дитини.

В Універсальній клініці «Оберіг» діють спеціальні Розширені програми профілактичних оглядів дітей дошкільного віку («Мій росточок») та шкільного («Школярик») віку. Це не просто формальна процедура отримання довідки для дитячого садочка або школи, а повноцінне ретельне обстеження здоров’я вашого сина чи доньки з отриманням рекомендацій висококваліфікованих спеціалістів.

Програми включають консультацію педіатра, дитячого ортопеда-травматолога, дитячого невролога. Також надається одна консультація спеціаліста вузького профілю на вибір за бажанням батьків. Це може бути ЛОР, алерголог, ендокринолог, дерматолог, хірург, гінеколог (для дівчинки), уролог та ін. Крім того, в програми входять лабораторні дослідження, а також електрокардіографія спокою (програма «Школярик»).

Проходження профілактичного огляду триває два дні. В перший день ваша дитина здає аналізи, на другий день – відвідує лікарів. Наприкінці відбувається консультація педіатра, який оглядає дитину, проводить пробу Руф’є (оцінка фізичної працездатності), підсумовує висновки інших спеціалістів та дає рекомендації, як зберегти здоров’я малюка. Крім того, ви отримуєте форму 026/о та 063/о (вакцинаційну карту).

Всі знають, що профілактика – це запорука здоров’я! Більшість захворювань можна легко подолати, коли вони виявлені на ранніх стадіях. А ще краще – попередити їх, прислухавшись до рекомендацій лікарів. Потурбуйтесь про свого сина чи доньку – запишіть їх на профілактичний огляд в Універсальній клініці «Оберіг». Телефонуйте за номером (044) 521-03-03 або (063/093) 521-03-03!

Дізнайтеся більше:

Перелік послуг, що входять в профілактичний огляд дітей дошкільного віку «Мій росточок»

Перелік послуг, що входять в профілактичний огляд дітей шкільного віку «Школярик»

Направлення:
Дитяча поліклініка
Відділення:
Педіатрична служба
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»