• Головна
  • Новини
  • Відомий терапевт, професор Василь Нетяженко консультує складні випадки в універсальній клініці «Оберіг»

Відомий терапевт, професор Василь Нетяженко консультує складні випадки в універсальній клініці «Оберіг»

5 вересня 2014 р.

Універсальна клініка «Оберіг» - експертний медичний заклад, де щодня мають справу зі складними діагностичними та лікувальними випадками, часто для вирішення проблеми пацієнта потрібна думка кількох лікарів суміжних спеціальностей та проведення консиліуму. Іноді клінічний досвід лікаря грає ключову роль у точній постановці діагнозу, особливо це стосується рідкісних форм захворювань або нестандартних їхніх проявів. Саме тому, наші провідні фахівці часто нагадують детективів, які, працюючи в команді, шукають вирішення проблеми, враховуючи велику кількість факторів, історію перебігу хвороби та даних пацієнта. У кожному складному діагностичному випадку в клініці проводиться консиліум з лікарів усіх спеціальностей, які мають бути задіяні у процесі постановки діагнозу та підготовки схеми лікування хворого.

Нетяженко Василь Захарович -  член.-кор. НАМН України, доктор медичних наук, професор, лікар-терапевт
Нетяженко Василь Захарович - член.-кор. НАМН України, доктор медичних наук, професор, лікар-терапевт

Ми з радістю ділимося з Вами гарною новиною, що до нашої команди приєднався непересічний фахівець в галузі внутрішньої медицини (терапії та кардіології) – член.-кор. НАМН України, доктор медичних наук, професор, Нетяженко Василь Захарович. Основна спеціалізація лікаря – терапія (внутрішні хвороби), проте Василь Захарович також зробив великий внесок у розвиток сучасної кардіології. Основними напрямками, на яких зосереджена професійна діяльність професора у останні десять років є проблеми тромбогенезу, гемостазу, тромбоемболічних ускладнень при різних серцево-судинних захворюваннях. Василь Нетяженко створив новий концептуальний підхід до діагностики клінічних проявів різних форм дестабілізації ішемічної хвороби серця та багатьох захворювань внутрішніх органів.

Проф. В.З. Нетяженко – видатний лікар-терапевт, який повернув здоров’я тисячі пацієнтів, а також став викладачем-наставником і прикладом для наслідування для студентів-медиків
Проф. В.З. Нетяженко – видатний лікар-терапевт, який повернув здоров’я тисячі пацієнтів, а також став викладачем-наставником і прикладом для наслідування для студентів-медиків

Лікар-терапевт, який більше 40 років працює з пацієнтами, має кілька спеціалізацій (терапія, кардіологія, ревматологія) та сумлінне бажання знаходити істину в клінічному пошуку та допомагати кожному, навіть найскладнішому хворому – це значне посилення команди фахівців Універсальної клініки «Оберіг». Це саме той випадок, коли терапевт є універсальним лікарем, і може допомогти пацієнтам з абсолютно різними скаргами і, відповідно, хворобами. Розум та досвід фахівців такого рівня в комплексі з діагностичними можливостями клініки – запорука вирішення найскладніших проблем зі здоров’ям наших пацієнтів.

Для того, щоб записатися на прийом до професора-терапевта Нетяженко В.З. зателефонуйте, будь ласка, до контакт центру клініки за номером 521 03 03.

Не сумнівайтесь, навіть у найскладнішому клінічному випадку можна знайти рішення на користь пацієнта та якості його життя.

Направлення:
Терапія
Відділення:
Клініко-консультативне відділення (Поліклініка)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»