• Головна
  • Новини
  • Клініка «Оберіг» розпочала безкоштовне обстеження жінок-вчителів Шевченківського району столиці

Клініка «Оберіг» розпочала безкоштовне обстеження жінок-вчителів Шевченківського району столиці

9 червня 2009 р.

Медичний центр «Універсальна клініка« Оберіг »разом із Шевченківською в м.Києві державною адміністрацією розпочали реалізацію програми профілактики та ранньої діагностики онкологічних захворювань.

В рамках програми проходить безкоштовний скринінг раку молочних залоз жінок-вчителів загальноосвітніх шкіл Шевченківського району столиці віком старше 40 років. Профілактична та просвітницька програма триватиме 4 місяці, що дозволить обстежити усіх жінок відповідної вікової категорії.

В цілому радіологи та мамологи клініки «Оберіг» планують обстежити 286 жінок району. Як повідомив перший заступник Генерального директора Медичного центру «Універсальна клініка« Оберіг »Олег Петренко, соціально спрямований проект скринінгу раку молочної залози жінок Шевченківського району столиці є першим в широкомасштабній програмі профілактики та ранньої діагностики онкологічних захворювань, що реалізується клінікою. Такі програми планується проводити щорічно, залучаючи до них активну частину киянок, які не часто проходять відповідні профілактичні обстеження.

Зараз розглядається можливість поширення дії програми на інші райони м.Києва. «Мамографія визнана єдиним ефективним методом скринінгу раку грудей у ​​всьому світі, - говорить Олег Петренко. - Це - сучасний і безпечний радіологічний метод, який дозволяє виявляти рак грудей на ранніх стадіях, коли, при адекватному лікуванні, можливе повне одужання майже 90% жінок ». Однак, за словами пана Петренко, чимало жінок в Україні віком від 40 років ніколи не робили мамографію, хоча це є обов'язковим. «Ми хочемо звернути увагу громадськості на необхідність обов'язкового регулярного обстеження і неприпустимості байдужого ставлення до власного здоров'я. За даними вчених, кожні півгодини у однієї жінки в Україні вперше діагностують рак грудей. На жаль, у 2/3 пацієнток хвороба вже знаходиться на 4 стадії, коли реально допомогти жінці вилікуватись практично неможливо », - додає медик.

У клініці мамографія виконується на сучасному високотехнологічному мамографі MAMMOMAT 3000 Nova (SIEMENS) з можливістю проведення стереотаксичної біопсії підозрілих утворень у молочній залозі. Обстеження комфортно і безпечно, з мінімальним опроміненням та з високою точністю цифрової обробки зображень. Крім цього фахівці клініки «Оберіг» надають жінкам повну інформацію щодо профілактики захворювань - від регулярного самообстеження молочних залоз перед дзеркалом, яке може виконати кожна жінка в себе вдома, до спеціальних методів візуальної діагностики.

Направлення:
Відділення:
Клініко-консультативне відділення (Поліклініка)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»