• Головна
  • Новини
  • Клініка «Оберіг» підписала інвестиційний договір щодо будівництва нового корпусу

Клініка «Оберіг» підписала інвестиційний договір щодо будівництва нового корпусу

26 вересня 2016 р.

23 вересня 2016 р. Універсальна клініка «Оберіг» підписала інвестиційний договір з столичною владою та Київською міською клінічною лікарнею № 14 щодо будівництва сучасного медичного центру по вул. Зоологічній у Шевченківському районі столиці.

Універсальна клініка «Оберіг» стала переможцем інвестиційного конкурсу, проведеного столичною владою з метою ефективного використання території Київської міської клінічної лікарні № 14. В будівництво нового сучасного медичного центру буде інвестовано близько 174 млн. грн., а загальна сума інвестицій складе більше мільярда грн.

Інвестиційний проект Універсальної клініки «Оберіг» має соціальне значення для Києва. За рахунок коштів, які отримає місто, буде відремонтована Київська міська туберкульозна лікарня №2, яка стане основним центром лікування туберкульозу в столиці.

На прес-конференції, присвяченій підписанню договору, генеральний директор Універсальної клініки «Оберіг» Віктор Рибчук зазначив: «Новий корпус, який ми побудуємо, дасть можливість нашій клініці збільшити обсяги надання медичної допомоги у тих сегментах, в яких вона на сьогоднішній день є безперечним лідером, а саме, в інсультології, променевій діагностиці, лапароскопічній та ендоскопічній хірургії, малоінвазивній хірургії для дітей. Ми обов’язково вийдемо в нові високотехнологічні сегменти».

Універсальна клініка «Оберіг» інвестує не тільки в будівництво, а й в обладнання та персонал, який вона буде навчати як в Україні, так і за кордоном. Ця інвестиція дасть можливість створити 560 робочих місць. Тож новий сучасний медичний центр працюватиме на киян і економіку міста.

Направлення:
Відділення:
Клініко-консультативне відділення (Поліклініка)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»