• Головна
  • Новини
  • Кваліфікація та освіта лікаря ендоскопіст - найважливіша складова успішного лікування!

Кваліфікація та освіта лікаря ендоскопіст - найважливіша складова успішного лікування!

8 травня 2012 р.

Знання та освіта – це справжня сила! Особливо це стосується медицини, оскільки це основний двигун прогресу. Ми з гордістю вітаємо Яковенко Владислава Олександровича, завідуючого відділенням ендоскопії та малоінвазивної хірургії Універсальної клініки «Оберіг», який 03 травня 2012 року захистив кандидатську дисертацію на тему «Оптимізація ендоскопічної діагностики та лікування метаплазії та дисплазії слизової оболонки шлунку».

Квалификация и образование врача эндоскописта - важнейшая составляющая успешного лечения!
Отделение эндоскопии и малоинвазивной хирургии

Робота Владислава Олександровича має вагоме значення для розвитку сучасної ендоскопії, оскільки носить суто практичний характер. На сьогодні використання сучасних ендоскопічних технологій (хромоскопія, HRE, NBI, ендоскопія з високим збільшення х115 разів, ЕСГ) дає можливість детально візуалізувати макро- і мікроскопічні зміни слизової оболонки шлунку, виявляти передракові стани та ранній рак шлунка, відбирати хворих для малоінвазивного лікування (EMR*, ESD*, лапароскопічна резекція шлунка). Необхідно проводити щорічний скринінг осіб старших 40 років з метою виявлення груп ризику виникнення раку шлунку у пацієнтів з хронічним гастритом і подальшого динамічного ендоскопічного спостереження за ними, включаючи гастробіопсії та лабораторні дослідження крові на онкомаркери.

Тепер багаторічний досвід роботи Владислава Олександровича підтверджено науковим ступенем кандидата медичних наук! Вітаємо, пишаємося та не зупиняємося на досягнутому!

Направлення:
Ендоскопія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»