• Головна
  • Новини
  • Місяць боротьби з остеопорозом в універсальній клініці «Оберіг»

Місяць боротьби з остеопорозом в універсальній клініці «Оберіг»

3 лютого 2012 р.

Остеопороз — це системне захворювання скелета, яке характеризується зменшенням маси кісток та зміною їхньої мікроархітектури, що призводить до підвищеної крихкості кісток, і, як наслідок, до підвищеного ризику переломів.

Чим небезпечний остеопороз?

По-перше, при остеопорозі навіть невеликий поштовх може стати причиною перелому. По-друге, остеопороз або остеопенія можуть бути проявами більш складних ендокринних захворювань,які необхідно вчасно діагностувати.

Факторами ризику розвитку остеопорозу є такі генетичні чинники, як:

рання менопауза похилий вік жіноча стать низька маса тіла гормональні чинники:

паління зловживання алкоголем зловживання кофеїном малорухливий спосіб життя непереносимість молочних продуктів недостатнє вживання кальцію та вітаміну D окрім цього:

довготривале вживання деяких медикаментів супутні захворювання (хронічні обструктивні захворювання легень, ревматоїдний артрит та інші ревматичні хвороби, хронічна ниркова недостатність, анемія, рак крові, хронічний гепатит та ін.) Остеопороз можна і треба лікувати! Саме тому, ми пропонуємо всім бажаючим протягом лютого 2012 року пройти БЕЗКОШТОВНИЙ тест на наявність остеопенії та остеопорозу . Тест проводиться на ультразвуковому остеоденситометрі, що визначає мінеральну щільність кістки та є абсолютно безпечним. Дослідження не має протипоказів чи обмежень. З понеділка по п’ятницю з 09.00 до 16.30, Ви можете звернутися у денний стаціонар клініки «Оберіг» (кабінет 214), де Вам запропонують пройти тест та одразу роздрукують його результат.

Якщо вимірюваний показник знаходиться більше -1– Ви не маєте остеопенії чи остеопорозу.

Якщо показник знаходиться у межах від -1 до -2,5 – Ви маєте остеопенію і Вам бажано звернутися за консультацією до ендокринолога або терапевта.

Якщо вимірюваний показник менше -2,5 – Ви маєте остеопороз і ми наполегливо радимо Вам звернутися за консультацією до ендокринолога, з метою виявлення природи хвороби та, головне, для її подальшого лікування.

Будьте уважними до свого здоров’я! Звертайтесь до Універсальної клініки «Оберіг» за телефоном у Києві 390-03-03 і ми обов’язково Вам допоможемо!

Направлення:
Ендокринологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»