• Головна
  • Новини
  • Міжнародна конференція «Діагностика та програмне лікування епілепсії у дітей»

Міжнародна конференція «Діагностика та програмне лікування епілепсії у дітей»

13 травня 2011 р.

Епілепсія – поширена хвороба головного мозку, одна із найпоширеніших хвороб нервової системи, яка найчастіше розпочинається у дитячому віці. Навколо цієї хвороби існує багато міфів, які навіть в наш час вільної інформації дуже важко розвінчати.

На сьогоднішній день епілепсію розглядають як групу різних захворювань, основним проявом яких є повторні, спонтанні епілептичні напади. Існують як доброякісні, так і злоякісні форми епілепсії. В більшості випадків інтелектуальний та психічний розвиток дітей, хворих на епілепсію, не страждає.

Сьогодні епілепсія є виліковною хворобою, проте вона потребує правильного діагностування та лікування. 16 квітня у стінах універсальної клініки «Оберіг» було проведено міжнародну конференцію на тему «Діагностика та програмне лікування епілепсії у дітей». До участі у конференції були запрошені лікарі дитячі неврологи з усієї країни. Головним доповідачем на конференції був науковий керівник Інституту дитячої неврології та епілепсії ім. Св. Луки, професор Мухін К.Ю., який поділився власними знаннями та досягненнями у сфері дослідження та лікування дитячих епілепсій. Окрім цього на конференції розглядався реальний клінічний випадок, що спостерігається у клініці «Оберіг». За згодою матері хворої дитини та у їх присутності, лікарі-експерти розглядали історію хвороби дитини. Доповідачем була лікар, дитячий невролог клініки «Оберіг», Чепіга Л.С., яка безпосередньо спостерігає даний клінічний випадок. Вона детально виклала історію хвороби пацієнта і висунула власні гіпотези стосовно діагностики та лікування. Усі присутні лікарі мали змогу висловити власну думку стосовно стану захворювання та найефективнішого лікування дитини. На сьогоднішній день дитина успішно проходить лікування в клініці «Оберіг» і її стан значно покращився завдяки злагодженій роботі колег лікарів.

Клініка «Оберіг» дотримується політики відкритості і постійно закликає лікарів ділитися досвідом і саме тому ініціює проведення подібних тематичних конференцій, які можуть значно підвищити обізнаність лікарів у тій чи іншій медичній сфері.

Направлення:
Дитяча неврологія
Відділення:
Педіатрична служба
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»