Розпочато вакцинацію від грипу сезону 2018/2019!

16 жовтня 2018 р.

В Універсальній клініці «Оберіг» відкрито сезон вакцинації від грипу, як дорослих, так і дітей! Ми використовуємо безпечні та ефективні вакцини Vaxigrip Tetra (Санофі Пастер, Франція) та GC Flu (Грін Кросс Корпорейшн, Корея). Вакцини виготовляються з актуальних штамів вірусу грипу, їхній склад щорічно оновлюється відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВОЗ). Вакцина Vaxigrip Tetra використовується для дорослих та дітей віком від 3 років, GC Flu – від 6 місяців.

Слід пам’ятати, що імунний захист починає розвиватися з 2-ого дня і досягає максимуму протягом 2-3 тижнів. Тому вакцинуватися потрібно завчасно. Імунітет проти грипу зберігається 6-12 місяців після вакцинації.

Для вашої безпеки і безпеки ваших дітей перед вакцинацією в клініці «Оберіг» обов’язково проводиться огляд лікарем терапевтом або педіатром. Щорічна вакцинація показана наступним групам населення, які найбільш вразливі перед грипом і його ускладненнями:

  • Діти, починаючи з другого півріччя життя, які ще не мають повноцінного імунітету;
  • Діти, які відвідують організовані колективи (дитячі дошкільні установи, школу);
  • Люди похилого віку (старше 65 років);
  • Люди з хронічними захворюваннями органів дихання, серцево-судинної системи, цукровим діабетом, ослабленим імунітетом;
  • Люди, які часто хворіють на простудні захворювання
  • Здорові активні люди публічних професій (медики, працівники освіти, бізнесмени, керівники, працівники транспорту, комунальної сфери та ін.), робота яких вимагає спілкування з великою кількістю людей.

Вакцинація може проводитися вагітним жінкам (починаючи з 2 триместру) і в період грудного вигодовування.

Вакцина містить інактивовані (вбиті) віруси. Тому щеплення не може викликати у вас або вашої дитини грип. Ймовірність розвитку побічних ефектів – дуже мала. Ризик серйозних ускладнень грипу набагато більше!

Не втрачайте можливість захистити себе і свою дитину – зробіть щеплення сьогодні!

Телефонуйте прямо зараз 521 30 03!

Направлення:
Вакцинація (щеплення для дорослих та дітей)
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»