• Головна
  • Новини
  • Розпочато вакцинацію дорослих та дітей від грипу сезону 2019/2020!

Розпочато вакцинацію дорослих та дітей від грипу сезону 2019/2020!

7 жовтня 2019 р.

В Універсальній клініці «Оберіг» відкрито сезон вакцинації від грипу! Слід пам’ятати, що імунний захист починає розвиватися з 2-ого дня і досягає максимуму протягом 2-3 тижнів. Тому не зволікайте! Вакцинуватися потрібно завчасно, оптимально – в жовтні-листопаді. Імунітет проти грипу зберігається 6-12 місяців після вакцинації.

Ми використовуємо безпечну та ефективну вакцину VAXIGRIP TETRA («ВАКСІГРИП ТЕТРА») виробництва французької компанії Sanofi Pasteur. Вакцина виготовляється з актуальних штамів вірусу грипу, її склад щорічно оновлюється відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВОЗ).

Для вашої безпеки і безпеки ваших дітей перед вакцинацією в клініці «Оберіг» обов’язково проводиться огляд лікарем терапевтом або педіатром. Щорічна вакцинація показана наступним групам населення, які найбільш вразливі перед грипом і його ускладненнями:

  • Діти;
  • Люди похилого віку (старше 65 років);
  • Люди з хронічними захворюваннями органів дихання, серцево-судинної системи, цукровим діабетом, ослабленим імунітетом;
  • Люди, які часто хворіють на простудні захворювання;
  • Здорові активні люди публічних професій (медики, працівники освіти, бізнесмени, керівники, працівники транспорту, комунальної сфери та ін.), робота яких вимагає спілкування з великою кількістю людей.

Вакцинація може проводитися вагітним жінкам і в період грудного вигодовування.

Вакцина містить інактивовані (вбиті) віруси. Тому щеплення не може викликати у вас або вашої дитини грип. Ймовірність розвитку побічних ефектів – дуже мала. Ризик серйозних ускладнень грипу набагато більше!

Не втрачайте можливість захистити себе і свою дитину – зробіть щеплення сьогодні!

Телефонуйте прямо зараз 521 30 03!

Направлення:
Вакцинація (щеплення для дорослих та дітей)
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»