Нам 1 рік!

7 травня 2009 р.

На честь ювілею клініка «Оберіг» в період з 12 по 31 травня 2009 годапредоставляет кожному пацієнту 10% знижку на всі послуги. Скористайтеся цією пропозицією, скористайтеся нашими послугами, оцініть нашу роботу і додатково отримайте цінний подарунок в честь нашого ювілею! Запишіться на прийом прямо зараз або задайте запитання по телефону (044) 390-03-03.

Вже цілий рік ми стоїмо на варті Вашого здоров'я і дякуємо за довіру всіх наших пацієнтів, які звернулися до нашим лікарям-фахівцям за рішенням проблем зі своїм здоров'ям!

22 травня 2009 свій перший ювілей відзначає медичний центр «Універсальна клініка« Оберіг ». Унікальний лікувально-діагностичний комплекс нового зразка вже сьогодні змінив уявлення про те, якою має бути сучасна медична допомога. Протягом року тисячі пацієнтів придбали впевненість в тому, що в Україні є клініка, яку можна сміливо поставити в один ряд із кращими клініками Європи та Нового Світу. Світові стандарти діагностики та лікування широкого спектру захворювань гарантують Вам максимальний можливий результат. У клініці «Оберіг» Вас не тільки вислухають, але й «почують». Кожен лікар, з більш ніж 50 фахівців клініки, завжди запропонує пацієнтові діагностику та лікування виключно вищого зразка і стандарту. Технологічна оснащеність дозволяє виконувати весь спектр діагностичних процедур і операцій на рівні, який ще рік тому не був доступний в Україні. Багато послуг, представлених в клініці, виконуються тільки у нас або на рівні, який поки недоступний в інших лікувальних закладах країни. Для успішного результату більшості захворювань важливо пройти діагностику якомога раніше і провести лікування на тій стадії, коли можливий максимальний позитивний результат. Саме тому рання діагностика таких грізних захворювань як рак шлунка, рак молочної залози, рак простати і багатьох інших перебуває у фокусі роботи клініки. Уникнути і / або запобігти розвитку інфаркту міокарда або інсульту Вам допоможуть спеціальні профілактичні програми обстеження організму, які клініка «Оберіг» ексклюзивно пропонує на ринку медичних послуг України. Здоров'я дітей - один із наших головних пріоритетів. Тому дитяча поліклініка і педіатричний стаціонар клініки «Оберіг» завжди до ваших послуг у найскладніші моменти життя Вашого малюка.

Скористатися найсучаснішими досягненнями медичної науки, практики у клініці може будь-який пацієнт незалежно від місця проживання або громадянства. Сучасна високотехнологічна медицина не може бути дешевою, однак наші ціни на послуги приємно Вас здивують. Це чесна ціна за світовий рівень медичної допомоги, доступна більшості громадян України вже сьогодні.

Ми цінуємо кожного нашого пацієнта і ніколи не зупиняємося в удосконалюванні своєї кваліфікації з однією метою - досягти максимального позитивного результату в профілактиці, діагностиці, лікуванні та реабілітації найрізноманітніших захворювань! Здоров'я і довголіття усім Вам!

Направлення:
Відділення:
Клініко-консультативне відділення (Поліклініка)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»