• Головна
  • Новини
  • Нові знання від провідних експертів з внутрішньої медицини

Нові знання від провідних експертів з внутрішньої медицини

6 вересня 2019 р.

На клінічній конференції, яка відбулася 5 вересня 2019 р. в клініці «Оберіг», виступила лікар-терапевт, ендокринолог Антонюк Олена Ярославівна. Вона поділилася з колегами своїми враженнями від участі в міжнародних курсах з внутрішньої медицини V McMaster International Review Course in Internal Medicine (MIRCIM).

MIRCIM щорічно проводиться Університетом МакМастер (Канада) та медичним коледжем Ягеллонського університету (Польща) у співпраці з Польським інститутом доказової медицини, Європейською федерацією внутрішньої медицини, видавництвом «Медицина практична» (Польща) та 30 національними товариствами внутрішньої медицини з усього світу. V MIRCIM відбувся у м. Краків (Польща) 9-11 травня 2019 р. Триденний курс був заповнений інформативними лекціями від всесвітньо відомих експертів в своїх галузях. В заході взяли участь більше 600 учасників з 50 країн.

Олена Ярославівна розповіла про декілька виступів, які привернули найбільше уваги. Серед них «Нове визначення пошкодження міокарду і його практичне застосування», «Гіперкаліємія: що робити?», «Невідкладні стани в тиреоїдології», «Що лікарі внутрішньої медицини повинні знати про трансплантацію нирок», «Венозні тромбоемболії» та багато інших. Лікар відзначила, що багато рекомендацій, які були представлені провідними експертами протягом курсу, вже зараз активно застосовуються на практиці в клініці «Оберіг». Наприкінці свого виступу Олена Ярославівна подякувала керівництву клініки за можливість брати участь в заходах такого рівня, як MIRCIM.

Направлення:
Терапія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»