Зразкова пластична хірургія таки існує в Україні!

17 травня 2012 р.

З 2009 року в Універсальній клініці «Оберіг» функціонує Центр Пластичної хірургії, представлений згуртованою командою фахівців з різних сфер (пластичні хірурги, хірурги, оториноларингологи, анестезіологи, медсестри), які мають величезний практичний досвід, отриманий в Україні та за кордоном в кращих госпіталях. На сьогоднішній день в клініці виконують усі види операцій з царини пластичної та реконструктивної хірургії, як естетичної так і відновлювальної, в умовах єдиного в нашій країні інтелектуального операційного блоку, досконало обладнаного компанією Karl Storz ОR1. Керівником центру є провідний пластичний хірург з міжнародною ліцензією, доктор Дмитро Володимирович Слоссер. Виконання найскладніших пластичних операцій забезпечується бригадою досвідчених анестезіологів, які роблять наркоз безпечним для пацієнта, а спеціально підготований середній медичний персонал робить процес одужання комфортним і максимально приємним для кожного пацієнта.

Пластичної хірургії клініки «Оберіг»
Пластичної хірургії клініки «Оберіг»

За три роки роботи в Центрі Пластичної хірургії було проведено більше 200 оперативних втручань різної складності, що дозволяє зробити висновки про якість роботи Центру. У квітні 2012 року було проведено анкетування пацієнтів Центру Пластичної хірургії, з метою оцінки рівня обслуговування та професіоналізму медичних працівників клініки «Оберіг». Так, шляхом телефонного інтерв’ю, було опитано 97 пацієнтів, які дали свої суб’єктивні оцінки та поділилися враженнями від лікування у клініці.

На разі, хочемо поділитися із Вами результатами дослідженнями, адже ми маємо чим пишатися! Респондентам було запропоновано оцінити 6 складових обслуговування в клініці за 5-бальною шкалою (від абсолютно погоджуюсь до абсолютно не погоджуюсь). Критерії оцінки були наступними:

1) високий рівень якості обслуговування,

2) професіоналізм,

3) сучасне обладнання,

4) сучасні умови лікування,

5) уважність персоналу,

6) повнота наданої інформації.

Таким чином, ми оцінювали найважливіші для пацієнта складові лікувального процесу.

Детально ознайомитися із розподілом відповідей Ви можете на графіках. Основним висновком, який можна зробити є те, що переважна більшість опитаних підтвердили високий рівень якості обслуговування та професіоналізму керівника Центру Пластичної хірургії Слосера Д.В. Практично всі опитані відмітили уважність та виваженість лікуючого лікаря, а також повноту отриманої інформації про оперативне втручання.

Крім цього 93 з 97 опитаних зазначили, що будуть рекомендувати керівника Центру Пластичної хірургії Слосера Д.В. своїм знайомим. На загальне запитання «Наскільки Ви залишились задоволеним лікуванням» - 66 респондентів відповіли, що залишились дуже задоволеними, 29 – задоволені, і лише 2 – мали нейтральну оцінку. Таким чином, негативних відгуків про виконані в центрі пластичні операції не було. Усі пацієнти дуже задоволені або задоволені отриманим результатом.

Позитивні оцінки наших пацієнтів не тільки радують нас, але і забов’язують триматися на гідному рівні, постійно працювати над покращенням сервісу та професійного рівня медичного персоналу в царині пластичної та реконструктивної хірургії. Найчастіше в Центрі Пластичної хірургії виконують такі оперативні втручання: збільшення молочних залоз, зменшення молочних залоз (редукційна мамопластика), ринопластика (корекція форми носа), ліпосакція та абдомінопластика, підтяжка обличчя (в т.ч. кругова), корекція при гінекомастії, пластика рубців та корекція вроджених вад («заяча губа» та ін.).

Направлення:
Відділення:
Центр пластичної хірургії «Oberig Beauty»
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»