• Головна
  • Новини
  • Перший український хірург на тренінгу в Давосі (Швейцарія)

Перший український хірург на тренінгу в Давосі (Швейцарія)

15 квітня 2014 р.

Наприкінці лютого в невеликому, але дуже відомому місті Давос, що в східній Швейцарії, відбувся один з наймасштабніших в Європі практикумів для загальних хірургів з усього світу – ХХХІ міжнародний Workshop (тренінговий курс) з хірургії шлунково-кишкового тракту (ШКТ). Протягом шести робочих днів хірурги опановували новітні технології виконання оперативних втручань підвищеної складності на органах ШКТ (геміколектомія, сучасні втручання на шлунку та в панкреато-біліарній зоні). Лікарі тренували свої навички як у відкритих (лапаротомічних) так і у лапароскопічних методиках виконання операцій. Тренерами, що демонстрували найбільш ефективні авторські методики хірургії, були провідні хірурги Швейцарії, Німеччини, Голландії, Австрії та Великобританії.

Завідуючий відділенням загальної та абдомінальної хірургії, к. мед. н., доцент, М.А. Мендель на ХХХІ міжнародному тренінгу по хірургії шлунково-кишкового тракту в м. Давос (Швейцарія).
Завідуючий відділенням загальної та абдомінальної хірургії, к. мед. н., доцент, М.А. Мендель на ХХХІ міжнародному тренінгу по хірургії шлунково-кишкового тракту в м. Давос (Швейцарія).

Безперечною перевагою тренінгового курсу був його практичний характер: хірурги працювали не покладаючи рук в прямому сенсі – тренувалися на тренажерах, моделях та навіть на лабораторних тваринах, відпрацьовуючи ефективні хірургічні техніки. Єдиним хірургом, який представляв Україну на цьому тренінгу був к.мед.н., доцент, завідувач відділення загальної та абдомінальної хірургії клініки «Оберіг», М.А. Мендель.

«Відтепер ми стали ще на крок ближчими до Європи. Цей курс дав мені знання та навички, яких не мають сьогодні мої вітчизняні колеги. Я зможу виконувати ті самі оперативні втручання, що і виконував раніше, але на рівні провідних клінік Європи, згідно їх стандартів та підходів» - ділиться своїми враженнями про практикум М.А. Мендель.

Клініка «Оберіг» завжди рівняється на кращі медичні практики розвинутого світу. Новітні технології, кращий Європейський досвід, знаходять щоденну реалізацію в професійних руках хірургів клініки «Оберіг», які працюють в умовах інтелектуальної операційної Karl Storz OR-1, яку вперше в Україні було обладнано в універсальній клініці «Оберіг» (2008).

Якщо Вам було рекомендовано хірургічне лікування – звертайтеся тільки до хірургів-профі, яких Ви точно знайдете в клініці «Оберіг».

Направлення:
Загальна та абдомінальна хірургія, Хірургія
Відділення:
Центр хірургії
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»