• Головна
  • Новини
  • Плазмоліфтінг PRP - безопераційне радикальне омолодження обличчя тепер в універсальній клініці «Оберіг»

Плазмоліфтінг PRP - безопераційне радикальне омолодження обличчя тепер в універсальній клініці «Оберіг»

22 березня 2012 р.

Вже не перший вік люди мріють знайти еліксир молодості. На жаль, такий унікальний засіб ще не винайдено, проте вченим вдалося досягнути певних успіхів у цій сфері. Всі експерименти провідних європейських фахівців доводять, що «еліксир молодості» варто шукати у нашому власному організмі, оскільки основний потенціал омолодження закладений у нашій крові.

Плазмоліфтинг за допомогою плазми, збагаченої тромбоцитами (PRP) - є максимально природною процедурою омолодження та підтяжки обличчя, оскільки в основі цієї методики лежить механізм активації фібробластів за допомогою власних тромбоцитів пацієнта, що дозволяє відновити ДЕПО молодих клітин шкіри. Речовина, яка вводиться (PRP) – отримується з власної крові пацієнта і є абсолютно безпечною, якщо виконується професіоналами в умовах медичного закладу, який спеціалізується на пластичній та естетичній медицині.

Плазмолифтинг PRP
Плазмолифтинг PRP – безоперационное радикальное омоложение лица теперь в Универсальной клинике «Оберіг»
Процедура показана практично усім пацієнтам в будь-якому віці, коли необхідно швидко та ефективно повернути клітинам шкіри юнацьку активність та здатність відновлювати синтез колагену та гіалуронової кислоти. Результатом такої процедури є згладження шкірних зморшок та складок, вирівнювання шкіри обличчя, уповільнення старіння. Зовнішнім проявом омолодження шкіри при проведенні процедури PRP є усунення дрібних «сітчастих» зморшок, вирівнювання середніх зморшок та складок шкіри, нормалізація вологості шкіри, підвищення її пружності.

Процедура плазмоліфтингу показана при віковому еластозі шкіри, сухості, зниженні пружності шкіри, дрібних мімічних зморшках, реабілітації шкіри після надлишкової інсоляції, після проведеного лазерного чи хімічного пілінгу, акне, випадінні волосся.

Помітний клінічний ефект покращення пружності шкіри спостерігається одразу після першої процедури. За наступних процедур, відбілюючий ефект та ефект сяючої шкіри зростає та досягає максимуму до 3-ої процедури. Досягнутий результат плазмоліфтингу зберігається близько року.

Процедура плазмоліфтингу є абсолютно безпечною, якщо вона виконується професійними лікарями пластичними хірургами. Вона не викликає алергічних реакцій та не має побічних дій. Процедура проводиться безпосередньо лікарем і триває близько години – від забору крові до введення готового препарату PRP пацієнту.

Виконуючи цю процедуру в Універсальній клініці «Оберіг» , Ви можете бути впевненими у кваліфікації, практичному досвіді сертифікованого в Європі, лікаря-пластичного хірурга а також в обладнанні та інструментарії, що використовується. Плазмоліфтинг в нашій клініці, проводиться виключно з використанням новітньої запатентованої технології Regenlab (Швейцарія).

Направлення:
Відділення:
Клініко-консультативне відділення (Поліклініка)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»