• Головна
  • Новини
  • Пост-реліз «V Науково-практична конференція з міжнародною участю «Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку»

Пост-реліз «V Науково-практична конференція з міжнародною участю «Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку»

31 липня 2017 р.

В Універсальній клініці «Оберіг» 6-7 квітня 2017 року відбулася п'ята науково-практична конференція з міжнародною участю «Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку», на якій виступили доповідачі з України, Іспанії, Сербії, Франції, Польщі, Туреччини та Великобританії. Науково-практичну конференцію відвідали близько 150 гостей. На заході були представлені найсучасніші напрямки медицини, такі як фетальна хірургія, реконструктивно-пластична хірургія пацієнтів з аномаліями розвитку урогенітальної системи.

Про нові досягнення в дитячій хірургії та урології розповіли Карлос Джин (Іспанія), Радаш Джинович (Сербія), Мануель Лопез (Іспанія), П'єр-Ів Мюре (Франція), Даріуш Патковський (Польща), Сердар Тегюль (Туреччина), Мунтар Хаддат (Великобританія), Пьотр Чаудерна (Польща). Також виступили українські доповідачі: Вадим Барухович, Олександр Гладкий, Андрій Дворакевич, Вікторія Захарко, Сергій Коваль, Андрій Наконечний, Ростислав Наконечний, Василь Притула, Петро Русак, Володимир Селюк.

Традиційно в рамках конференції проводились прямі відеотрансляції хірургічних втручань з коментарями експертів – «жива хірургія». Вперше в Україні було виконано унікальне хірургічне втручання – пересадку сечоводу в сечовий міхур дитині віком 1,5 року лапароскопічним методом. Операцію провели Мануель Лопез та керівник Центру інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології Універсальної клініки «Оберіг» к.мед.н. О.С. Годік.

Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку

Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку

Наступного дня, 8 квітня, пройшов майстер-клас «Сучасні аспекти лікування гіпоспадії у дітей», який провели провідні світові фахівці в галузі реконструктивної урології Сердар Тегюль (Анкара, Туреччина) та П'єр-Ів Мюре (Ліон, Франція). У даному заході взяли участь переважна більшість учасників науково-практичної конференції. Крім спеціалістів клініки «Оберіг», у майстер-класі взяли участь дитячі урологи з усіх куточків України (Київ, Харків, Дніпро, Житомир, Львів, Чернівці, Запоріжжя, Закарпаття, Луцьк, Рівне, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Одеса, Черкаси та ін.).

Окрім чудово викладеного теоретичного матеріалу з питань хірургічного лікування аномалій зовнішніх статевих органів у дітей, закордонні гості представили сучасні методики корекції гіпоспадії та епіспадії у хлопчиків. Учасники заходу у прямій трансляції з операційних клініки «Оберіг» могли спостерігати за проведенням таких хірургічних втручань, як корекція епіспадії та пластика калиткової форми гіпоспадії. Вітчизняні фахівці відмітили високий професіоналізм запрошених гостей, активно дискутували із фахівцями, ділились власним досвідом у лікуванні складних вад зовнішніх статевих органів у хлопчиків.

Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку

Українські дитячі урологи одностайно висловились щодо необхідності проведення подібних майстер-класів з обговоренням різноманітних проблем дитячої урології в Україні.

дитячий уролог УК «Оберіг», к.мед.н. Устенко Г.М.

дитячий хірург УК «Оберіг», к.мед.н. Годік О.С.

Науково-практичний спеціалізований журнал «Хірургія дитячого віку», №2 (55), 2017

Направлення:
Дитяча урологія, Дитяча хірургія
Відділення:
Центр інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»