• Головна
  • Новини
  • Програма корекції харчування клініки «Оберіг» визнана на міжнародному рівні

Програма корекції харчування клініки «Оберіг» визнана на міжнародному рівні

14 грудня 2016 р.

Результати дослідження лікаря–гастроентеролога Динник Наталії Вікторівни були відібрані для доповіді на міжнародній конференції Європейської асоціації по вивченню захворювань печінки, присвяченій питанням Нутріціології при захворюваннях печінки «Nutrition in Liver Diseases» (м.Любляна, Словенія, 25-26 листопада 2016), та відзначені грантом.

Динник Наталія Вікторівна є членом Української, Європейської та Американської асоціацій по вивченню захворювань печінки та Європейської асоціації Клінічної Нутріціології та Метаболізму. Науково-медичні інтереси Динник Наталії Вікторівни стосуються дослідженню неінвазивних методів діагностики та впливу модифікації способу життя у пацієнтів з найпоширенішим хронічним захворюванням печінки – неалкогольною жировою хворобою (стеатоз печінки та стеатогепатит).

Динник Наталія Вікторівна
Динник Наталія Вікторівна

Попередні результати дослідження, представлені на International Liver Congress у квітні 2016 року, показали позитивний вплив інтенсифікації фізичної активності на ступінь запалення та апоптозу клітин печінки, визначеного за допомогою інноваційного неінвазивного біомаркеру Цитокератину 18. Проте залишалось відкритим питання у досягненні зниження маси тіла, що і стало стимулом до розробки та впровадження у клініці «Оберіг» комплексної мотиваційно-контрольованої програми модифікації харчування. Позитивні результати програми визнаються на міжнародному рівні та є корисними не лише для лікування жирової хвороби печінки, а і для профілактики таких коморбідних станів, як цукровий діабет та серцево-судинні захворювання.

Направлення:
Відділення:
Гастроцентр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»