Програма обстеження «Мій росточок»

18 серпня 2009 р.

Відшуміли веселі канікули, і незабаром наші маленькі школярі, - хто вперше, а хто вже з досвідом, - поспішать за новими знаннями. Щоб Ваша дитина щодня повертався зі школи з гарним настроєм і новими перемогами, він, перш за все, повинен бути здоровим і добре себе почувати.

Універсальна клініка «Оберіг» пропонує Програму обстеження «Мій росточок», спеціально розроблену для дітей у віці від 3 до 16 років, яка дає можливість отримати об'єктивну інформацію про стан здоров'я Вашої дитини, виявити найменші відхилення на ранньому етапі та своєчасно їх відкоригувати. Всі діагностичні обстеження і лабораторні дослідження проводяться висококваліфікованими лікарями Універсальної клініки «Оберіг» за допомогою найсучаснішого медичного обладнання та координуються Вашим лікарем-педіатром.

Якщо Ви готуєте дитину в школу або дитячий сад, плануєте подорож разом з дитиною або тільки що повернулися з нього, збираєтеся робити профілактичні щеплення, у Вас виникли сумніви щодо стану здоров'я дочки чи сина, або ж просто бажаєте впевнитися, що дитина здорова, - Вам допоможе Програма профілактичного обстеження «Мій росточок».

Телефонуйте 390-03-03, або запишіться на прийом просто зараз.

Направлення:
Відділення:
Клініко-консультативне відділення (Поліклініка)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»