• Головна
  • Новини
  • Перевір себе! Програми обстеження Універсальної клініки «Оберіг»

Перевір себе! Програми обстеження Універсальної клініки «Оберіг»

30 квітня 2012 р.

Останнім часом все більшої популярності в світі, зокрема в Європі, набувають програми обстеження (CHEK UP). Ця тенденція свідчить про свідоме розуміння людьми необхідності профілактичних заходів стосовно особистого здоров’я. Раннє виявлення захворювання набагато спрощує процес лікування та знижує загальні матеріальні та моральні збитки.

Программы обследования Универсальной клиники «Оберіг»
Карта организма с выделением основных органов и систем, что обязательно требуют периодического скрининга
Дуже часто пацієнти сприймають рекомендації лікаря відносно щорічного профілактичного обстеження, як звичку «дмухати на холодне» , що є абсолютно невиправданою оманою, яка часто пов’язана з браком інформації. Ця стаття присвячена логічному поясненню, чому ми маємо стежити за станом тієї чи іншої системи організму.

Універсальна клініка «Оберіг» стала першим медичним закладом, який запровадив програми обстеження (check-up), включивши до них найнеобхідніший набір медичних обстежень та консультацій, в залежності від віку та статі , з урахуванням необхідного обсягу обстеження та враховуючи матеріальні можливості кожного. Це пов’язано із тим, що жіночий та чоловічий організми потребують різного набору скринінгових досліджень. Окрім цього, людський організм після 40 років потребує більш детального скринінгу, оскільки в цьому віці зростає ризик розвитку онкологічних захворювань, проблем з серцево-судинною системою, загострюються існуючі хронічні хвороби.

Усвідомлюючи, що активній людині важко виділити багато часу для перевірки стану власного здоров’я, ми сформували амбулаторні пакети розраховані в залежності від глибини обстеження на один день – програма «Експрес», два дні – програма «Преміум» та три дні – програма «Люкс». Обстеження за програмою можуть бути проведені в зручний для Вас час з урахуванням Вашого робочого графіку, проживання в іншому місті України, обстеженням кількох членів сім’ї. За Вашим бажанням на час обстеження можливе перебування в стаціонарі клініки.

Всі інструментальні та лабораторні дослідження, що входять до переліку програм підібрані таким чином, щоб перевірити усі системи організму та мати змогу виявити хворобу на ранній стадії.

Якщо Вам за 40 років і Ви хочете перевірити стан власного здоров’я, але не знаєте з чого розпочати – до Вашої уваги карта організму із виділенням основних органів та систем, що обов’язково потребують щорічного скринінгу!

Детальніше ознайомитися з програмами, що пропонує Універсальна клініка «Оберіг», Ви можете на сайті клініки.

Записатися на прийом до лікаря-терапевта, який розпише Вашу індивідуальну програму обстеження Ви можете за номером телефону 390 03 03.

Направлення:
Відділення:
Клініко-консультативне відділення (Поліклініка)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»