Робота над спільним проектом триває

17 грудня 2016 р.

Для забезпечення надання допомоги онкологічним пацієнтам у відповідності до кращих світових практик клініка «Оберіг» продовжує співпрацювати із визнаним лідером в проведенні наукових досліджень і організації лікувального процесу «Інститутом онкології Басельга».

8 грудня 2016 року генеральний директор «Інституту онкології Басельга» Серхіо Міра і онкогінеколог Ана Оакнін під час візиту в Київ ознайомились з лікувальними можливостями, які використовує клініка «Оберіг», а уже 13 грудня відбулась зустріч генерального директора клініки "Оберіг" Рибчука В.О. із медичним директором «Інституту онкології Басельга» доктором Табернеро, який обіймає також посаду президента Європейської асоціації онкології, і лікарем Хав’єром Кортесом – онкомаммологом, який входить в трійку світових лідерів в своїй спеціальності. В ході зустрічей деталізовано програму дій по створенню спільного проекту, який дасть можливість онкопацієнтам України отримувати допомогу у відповідності до найвищих стандартів «Інституту онкології Басельга». Сторони працюють над архітектурою спільного проекту, започаткуванням тривалої спеціалізації лікарів клініки «Оберіг» безпосередньо на робочих місцях в «Інституті онкології Басельга».

Інститут онкології Басельга
Інститут онкології Басельга
Інститут онкології Басельга

Довідка: «Інститут онкології Басельга» («ІОБ») заснований в 1998 році з метою надання комплексного догляду в діагностиці і лікуванні раку. Медична команда «ІОБ» поєднує в собі все необхідне, в її склад входять одні з найпрестижніших лікарів світового рівня. «Це справжній банк талантів», – говорить Хосеп Басельга. «ІОБ» нараховує 4 партнери: Хосеп Басельга, який також є засновником «ІОБ», доктор Хосеп Марія Табернеро, який також є медичним директором, Енрікета Феліп, Ізабель Рубіо, Хав’єр Кортес і Тереза Макаруя. Команда «ІОБ» в цілому, яка включає в себе центри в Барселоні та Мадриді, складається з більше ніж 100 осіб, з яких 58 є лікарями. Доктор Хосеп Басельга очолює Американську асоціацію лікарів-онкологів, а доктор Хосеп Марія Табернеро обраний президентом Європейської асоціації онкології.

Направлення:
Онкологія
Відділення:
Теги:
онкологія, Універсальна клініка «Оберіг»