• Головна
  • Новини
  • Скринінг передракових змін і раку шлунка в клініці «Оберіг»

Скринінг передракових змін і раку шлунка в клініці «Оберіг»

5 липня 2010 р.

(Рак шлунка, передракові зміни слизової шлунка, хронічний гастрит, поліпи шлунка, виразкова хвороба шлунка, гастроскопія, біопсія, гістологічне дослідження)

Гастроцентр клініки «Оберіг» є провідною медичною структурою по розробці та впровадженню сучасних методів діагностики і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту в Україні. Додатковим свідченням унікальних можливостей, якими володіють лікарі клініки «Оберіг» стала публікація методичних рекомендацій «Скринінг передракових змін і раку шлунка». Автори цих рекомендацій - співробітники клініки: Яковенко В.А. (Завідувач відділенням ендоскопії та малоінвазивної хірургії), к.м.н., доц. Соловйова Г.А. (Керівник Гастроцентра клініки) і д.м.н., доц. Курик О.Г. (Керівник патогістологічних центру). Документ визначає сучасний алгоритм діагностики та ведення захворювань, які можуть спровокувати розвиток раку шлунка (передракові стани) і безпосередньо зачіпає методику ранньої діагностики раку шлунка.

Довідка.

За даними національного канцер-реєстру України (2008) в структурі захворюваності чоловічого населення рак шлунка посідає третє місце, жіночого - п'яте місце. Разом з тим в структурі смертності від злоякісних новоутворень рак шлунка займає друге місце як у чоловіків (після раку легенів) так і у жінок (після раку молочної залози). Успіхи в лікуванні раку шлунка в розвинених країнах в першу чергу пов'язані з ранньою діагностикою та своєчасним лікуванням як безпосередньо раку шлунка, так і низки захворювань, які є фоном для його розвитку. На жаль, в Україні тільки 10% раку шлунка діагностується на ранній стадії, коли допомога максимально ефективна. Переважна більшість пацієнтів з раком шлунка звертаються до лікаря на пізніх стадіях, коли допомога вже мало ефективна. Тому одним з найважливіших завдань є своєчасна діагностика і виявлення пухлини на доклінічній стадії (коли вона ще протікає без симптомів) і, відповідно, коли ще є можливість виконати радикальне ендоскопічне оперативне втручання з мінімальним обсягом (ендоскопічна резекція слизової оболонки - EMR і ендоскопічна підслизова дирекція слизової оболонки - ESD). Такі втручання часто є альтернативою відкритим важким операціям, добре переносяться пацієнтами і призводять до одужання.

Весь спектр сучасної діагностики та втручань виконується лікарями клініки «Оберіг» у щоденній клінічній практиці. Не втрачайте часу, звертайтесь за телефоном (044) 390-03-03.

Направлення:
Онкологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»