• Головна
  • Новини
  • Соціальна відповідальність клініки «Оберіг» - свідомий вибір заради збереження здоров’я громадян України

Соціальна відповідальність клініки «Оберіг» - свідомий вибір заради збереження здоров’я громадян України

5 квітня 2014 р.

Універсальна клініка «Оберіг» має чітко задекларовані принципи роботи, яких дотримується кожен співробітник клініки щодня. Одним із них є соціальна відповідальність клініки не тільки перед своїми пацієнтами та працівниками, а і перед суспільством та його громадянами загалом. Ми воліємо, щоб наша відповідальність не була пафосною формальністю або тимчасовим маркетинговим інструментом, а приносила користь конкретним людям, громадянам країни.

Соціальна відповідальність клініки «Оберіг» - свідомий вибір заради збереження здоров’я громадян України
Соціальна відповідальність клініки «Оберіг» - свідомий вибір заради збереження здоров’я громадян України

Клініка є експертним медичним закладом з потужною діагностичною базою. Одним із напрямків роботи клініки – сучасна мамологія, пропонує жінкам якісну діагностику та комплексне лікування захворювань молочної залози. Під час діагностики, завдяки сучасним алгоритмам та стандартам, особливо ретельно оцінюється ризик виникнення онкологічних захворювань молочної залози, оскільки рак молочної залози – найпоширеніший вид злоякісних новоутворень у жінок репродуктивного віку. За статистикою в Україні кожна 9 жінка захворіє на рак молочної залози протягом життя і ця тенденція не змінюється на краще. Рак молочної залози ефективно піддається лікуванню, у разі його своєчасного виявлення на ранній стадії. На жаль, в Україні скринінг на предмет раку молочної залози не є сформованою звичкою серед жінок, саме тому смертність від раку молочної залози залишається високою у порівнянні з розвинутими країнами, де обов’язкова мамографія у жінок після 40 років є звичним явищем.

Клініка «Оберіг» прагне зробити свій внесок в боротьбу проти раку молочної залози, ініціювавши Соціальну програму. В рамках даної Програми на безкоштовну діагностичну мамографію проходять працівниці бюджетних організацій Шевченківського району м. Києва. Скринінг пройшло більше 600 жінок. Учасницями програми стали жінки державних установ і організацій віком старші за 40 років: вчителі загальноосвітніх шкіл Шевченківського району м. Києва, співробітниці Національної опери України, співробітниці Шевченківської районної державної адміністрації. Більш ніж у 40% проскринінгованих жінок були виявлені доброякісні захворювання молочної залози, які потребують систематичного спостереження у лікаря або лікування.

Ми нагадуємо, що всім жінкам після 40 років, незалежно від їх скарг, сімейного анамнезу необхідно проходити скринінгову мамографію кожні 2 роки, жінкам старшим за 50 років – щороку. Процедура є простою та швидкою і не потребує додаткової підготовки, проводиться на 6-12 день менструального циклу.

Кожна жінка має шанс бути захищеною від раку молочної залози, і ми, на своєму рівні, будемо продовжувати привчати жінок до регулярних профілактичних скринінгів та методам самообстеження для виявлення новоутворень молочної залози. Любі жінки, приділяйте своєму здоров’ю належну увагу та не нехтуйте стандартами сучасної медицини заради збереження власного здоров’я.

Пройдіть скринігову мамографію вже сьогодні! Подбайте про себе, адже Ви потрібні вашим рідним завжди!

Направлення:
Мамографія, Мамологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»