• Головна
  • Новини
  • Співробітництво клініки "Оберіг" із Інститутом Онкології Басельга – нові горизонти

Співробітництво клініки "Оберіг" із Інститутом Онкології Басельга – нові горизонти

27 квітня 2017 р.

24 квітня Універсальна клініка "Оберіг" і Інститут Онкології Басельга уклали договір, який дає новий могутній імпульс для сумісної співпраці. Для надання медичної допомоги онкохворим в Україні у відповідності до стандартів Інституту Онкології Басельга передбачено консультування створення відділення онкології на етапі проектування нової клініки, розробки медичних протоколів під керівництвом лікарів Інституту Онкології Басельга. Уже з осені 2017 року передбачено 3-х - 6-ти місячне стажування на робочих місцях в Інституті Онкології Басельга лікарів клініки "Оберіг". Передбачена уніфікація програмного забезпечення і адміністративних протоколів організації надання медичної допомоги, участь всесвітньовідомих лікарів Інституту Онкології Басельга в навчальних заходах, які організує і проводить клініка "Оберіг". Лікарі клініки "Оберіг" отримують можливість брати участь в наукових дослідженнях, які проводяться в Інституті Онкології Басельга. Реалізація передбачених договором заходів дасть можливість отримувати медичну допомогу в Україні у відповідності до найвищих стандартів лікування Інституту Онкології Басельга – визнаного світового лідера надання онкологічної медичної допомоги.

Довідка: Інститут онкології Басельга (Instituto Oncologico Baselga) є одним із визнаних світових лідерів у галузі медичних досліджень та лікування онкологічних захворювань. Він носить ім’я свого керівника та провідного фахівця – доктора Хосе Басельга, який у даний час обіймає посаду президента Американської асоціації онкологічних досліджень (American Association for Cancer Research) та головного лікаря Онкологічного центру ім. Слоуна-Кеттерніга у Нью-Йорку, а також завідує кафедрою онкології та гематології Гарвардської школи медицини.

Доктор Басельга – один з трьох найбільш цитованих у медичній літературі онкологів світу. Крім того, і Інституті онкології Басельга працює доктор Жозеп Табернеро, що спеціалізується на онкології шлунково-кишкового тракту та є одним з найбільш цитованих вчених з цієї проблематики в світі; Рафаель Росель – кращий фахівець з питань лікування раку легень у світі за визначенням журналу Lancet; Хав’єр Кортес — найбільш цитований у світі фахівець у галузі онкології молочної залози.

У Інституті Басельга застосовують два головних принципи надання онкологічної допомоги – індивідуалізацію та персоналізацію лікування. Індивідуалізація означає відхід від стандартних схем лікування раку, оскільки пухлини мають багато підтипів залежно від своєї молекулярної природи та наявності тих чи інших білків. Персоналізація лікування означає, що навіть у випадку точного діагнозу, призначаючи лікування треба враховувати персональні характеристики людини – лише тоді воно буде оптимальним.

Направлення:
Онкологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»