• Головна
  • Новини
  • Сучасна діагностика і профілактика атеросклерозу (мультиспіральна КТ-коронарографія, МСКТ-індексація коронарного кальцію)

Сучасна діагностика і профілактика атеросклерозу (мультиспіральна КТ-коронарографія, МСКТ-індексація коронарного кальцію)

11 березня 2009 р.

4 березня 2009 на базі Медичного центру «Універсальна клініка« Оберіг »відбулася конференція, присвячена сучасній діагностиці і профілактиці атеросклерозу і його ускладнень, організаторами якої виступили« Універсальна клініка «Оберіг» та ТОВ «BAYER». На конференції були представлені 3 доповіді по сучасній діагностиці і профілактиці атеросклерозу і його ускладнень: професора Воронкова Леоніда Георгійовича, керівника відділу серцевої недостатності інституту кардіології ім. М. Д. Стражеска, голови Київського товариства кардіологів, члена Європейського товариства кардіологів «Аспірин: 15 питань і відповідей доктора медичних наук, лікаря-кардіолога МЦ« Універсальна клініка «Оберіг» Червонописький Є. М., присвячений вирішенню проблеми своєчасної діагностики атеросклерозу коронарних судин в амбулаторно-поліклінічних умовах (на прикладі МЦ «Універсальна клініка« Оберіг »); лікаря-рентгенолога МЦ« Універсальна клініка «Оберіг» Яковенко О. В., присвячений віртуальної мультиспіральному КТ-коронарографії, кальцій-скорингу у дослідженні стану судин серця, які проводяться на базі МЦ «Універсальна клініка« Оберіг ». По закінченні доповідей та їх обговорення для всіх учасників конференції було проведено ознайомлення з можливостями Медичного центру «Універсальна клініка« Оберіг ». На запрошених фахівців справили враження найсучасніші можливості Медичного центру в галузі діагностики, профілактики та лікування як обговорюваної патології, так і інших захворювань органів і систем.

Направлення:
Комп'ютерна томографія (КТ), Магнітно-резонансна томографія (МРТ)
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»