• Головна
  • Новини
  • Відтепер програма «ОНКО check-up» доступна в Україні – тільки в Універсальній клініці «Оберіг»

Відтепер програма «ОНКО check-up» доступна в Україні – тільки в Універсальній клініці «Оберіг»

24 грудня 2012 р.

Діагноз рак, є одним із найстрашніших діагнозів, якого боїться будь-яка людина. Кожен лікар прагне зробити все можливе, щоб попередити розвиток цього страшного захворювання. Загальна настороженість людей з приводу поширеності раку приводить до того, що пацієнти часто самі хочуть перевірити себе щодо раку, незалежно від наявності скарг на стан здоров’я в конкретний момент.

Будь-яка злоякісна пухлина (рак) не виникає миттєво, а розвивається поступово. В більшості випадків рак виникає на тлі так званих передракових захворювань або станів. Тобто від появи передракових змін до запущеної стадії хвороби проходить іноді 10 – 20 років. Не всі знають, що онкологічні захворювання на ранніх стадіях протікають без симптомів і не дають про себе знати. Тому особливого значення набуває рання діагностика пухлини, коли при правильному лікуванні майже у 90% випадків можна сподіватися на повне одужання.

Комплексна відеогастроскопія із забором біопсії – тільки за результатами цієї процедури можна діагностувати рак шлунку та кишківника
Комплексна відеогастроскопія із забором біопсії – тільки за результатами цієї процедури можна діагностувати рак шлунку та кишківника

З метою попередження розвитку запущеного раку, фахівцями клініки «Оберіг» була розроблена комплексна програма обстеження з метою скринінгу онкологічних захворювань «ОНКО check-up». Тепер Ви можете пройти спеціалізоване обстеження не виїжджаючи за кордон, де програми скринінгу раку набули широкого розповсюдження. Адже рак, виявлений на ранній стадії ефективно лікується.

Програма скринінгу онкологічних захворювань рекомендована для чоловіків та жінок старших за 40 років. Проходження програми у більш ранньому віці рекомендується за умови обтяженого сімейного анамнезу (злоякісні новоутворення були виявлені у родичів першої лінії, особливо у батьків, бабусі/дідуся, сестер/братів) або наявності супутніх станів і захворювань (наприклад: вірусний гепатит С, хронічний атрофічний гастрит, поліпи шлунково-кишкового тракту, ерозії шийки матки та ін.) чи факторів ризику, які сприяють розвитку злоякісних новоутворень (паління, ожиріння, робота у шкідливих професійних умовах, інфікування папілома-вірусом та ін.).

Мамографія – «золотий стандарт» діагностики раку молочної залози у світі
Мамографія – «золотий стандарт» діагностики раку молочної залози у світі

В програму ОНКО check-up входить основний, рекомендований міжнародними стандартами, перелік інструментальних та лабораторних досліджень для скринінгу раку. В разі потреби, буде проведено більш глибоке дослідження, для чого клініка має всі необхідні умови. Зокрема, клініка «Оберіг» застосовує сучасні методики комп’ютерної томографії (МСКТ-онкоскринінг; магнітно-резонансну томографію (МРТ) з дифузією (DWI) органів черевної порожнини і малого тазу (псевдо ПЕТ); сучасну гастроскопію, колоноскопію та бронхоскопію (для курців зі стажем паління 20 і більше років – обов’язково); завжди виконується біопсія з метою морфологічного визначення типу пухлини (цитологія, гістологія та імуногістохімія), застосовуються спеціальні додаткові обстеження.;

Універсальна клініка «Оберіг» має всі умови для точної та ранньої діагностики раку. Будь-яку хворобу простіше попередити, ніж лікувати; проактивна позиція щодо власного здоров’я може навіть врятувати життя! Не гайте часу, якщо Ви маєте певні настороження з приводу розвитку ї раку – захистіть себе, скористайтесь програмою профілактичного обстеження «ОНКО check-up» в клініці «Оберіг»!

Телефонуйте 390-03-03 прямо зараз і дізнайтесь більше про ОНКО check-up в клініці «Оберіг»

Направлення:
Ендоскопія, Онкологія
Відділення:
Теги:
Онко check-up, онкологія, онкоскрінінг, псевдо-ПЕТ, рання діагностика раку, скринінг раку