• Головна
  • Новини
  • Торакопульмонологіческій центр (ТПЦ) - в універсальній клініці «Оберіг» розпочав роботу новий високоспеціалізований підрозділ!

Торакопульмонологіческій центр (ТПЦ) - в універсальній клініці «Оберіг» розпочав роботу новий високоспеціалізований підрозділ!

9 березня 2013 р.

В універсальній клініці «Оберіг» розпочинає роботу нове високоспеціалізованої підрозділ Торакопульмонологічній центр (ТПЦ). Керівником та науковим консультантом центру є відомий вчений і лікар, доктор медичних наук, професор М.М. Багіров, член Європейського товариства пульмонологів і Європейської асоціації кардіоторакальної хірургії.

Торакопульмонологический центр (ТПЦ)
Торакопульмонологический центр (ТПЦ)
Торакопульмонологічній центр буде функціонувати в структурі недержавної багатопрофільної клініки. Ми просто не могли вчинити інакше, враховуючи значну поширеність патології бронхо-легеневої системи, середостіння і стравоходу, в т.ч. раку бронхів, легенів та стравоходу в Україні, перспективу її зростання в майбутньому і розуміючи недостатнього пропозиція дійсно якісних послуг для пацієнтів відповідного профілю в державних лікувальних закладах м. Києва та України.

Робота центру буде базуватися на пропозиції сучасних діагностики (інвазивної та неінвазивної) і лікування з акцентом на малоінвазивні відеоендоскопічної технології (відеобронхоскопія, ендоцітобронхоскопія, ендобронхіальний ультразвук - EBUS, відеоторакоскопії, відеомедіастіноскопія). У центрі виконують повний обсяг операцій в т.ч. унікальні пластичні і реконструктивні операції на трахеї, бронхах, легенях, стравоході, органах середостіння та інших органах грудної клітки, проводять морфологічну верифікацію захворювань (гістологічні дослідження), забезпечують інтенсивне лікування, спеціалізований догляд та, при необхідності, подальшу реабілітацію пацієнтів із захворюваннями органів дихання.

Торакопульмонологічній центр об'єднує в мультидисциплінарні команди фахівців в області пульмонології, ендоскопічної та радіологічної діагностики, торакальної хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії, патоморфології та клінічної лабораторної діагностики. У центрі ведуть прийом пацієнтів лікарі: пульмонолог, торакальний хірург і бронхолог-ендоскопіст.

Звертатися до фахівців Торакопульмонологічного центру необхідно, якщо:

  • Є підозра або діагностовано запалення легень (пневмонія), хронічне неспецифічне захворювання легень (ХНЗЛ), ​​обструктивний бронхіт, бронхіальну астму;
  • Пацієнт страждає від тривалого (більше 2-х тижнів), кашлю і задишки;
  • У пацієнта діагностовано плеврит або випіт у плевральну порожнину невідомого походження;
  • При рентгенологічному обстеженні або на комп'ютерній томографії у Вас виявили освіту (пухлина) в легенях або середостінні, або підозрюють рак легені або бронхів;
  • Виник стеноз трахеї після трахеотомії;
  • Пацієнту рекомендували виконання трансбронхиальной або тансторакальноі біопсії новоутворень легень;
  • Вам рекомендували реконструктивно-пластичне оперативне втручання на трахеї, бронхах або стравоході;

Діагностований або є підозра на буллезную хвороба, або виникав спонтанний пневмоторакс;

Виявлена ​​пухлина середостіння або збільшення лімфатичних вузлів середостіння, в тому числі при необхідності виконання біопсії лімфатичних вузлів середостіння; Ви хочете отримати другу думку (друга думка) фахівця центру перед тим, як остаточно вибрати місце або метод діагностики або лікування.

Не зволікайте з візитом до лікаря, від цього може залежати шанс на одужання, а іноді навіть життя. Запишіться на прийом до пульмонолога або торакальної хірургії Торакопульмононологического центру Універсальної клініки «Оберіг». Телефон 390-03-03.

Направлення:
Клініка кашлю, Пульмонологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»