• Головна
  • Новини
  • Україно-італійський майстер-клас з гінекологічної хірургії в м. Авеліно (Італія)

Україно-італійський майстер-клас з гінекологічної хірургії в м. Авеліно (Італія)

24 вересня 2014 р.

Тренінговий центр ендоскопічної хірургії «Ендофорс» та Центр Здоров’я жінки клініки «Оберіг» у співпраці з провідними гінекологами Італії провели перший україно-італійський майстер-клас в в м. Авеліно.

Центр Здоров’я Жінки клініки «Оберіг» тісно співпрацює з колегами з Європи, які регулярно відвідують клініку з професійними візитами. Щороку клініка проводить міжнародні конференції для гінекологів – «Нове обличчя гінекологічної хірургії», та збирає в своїх стінах кращих представників практичної гінекології з Європи, які діляться власним досвідом з лікарями України.

На цей раз, було вирішено зібрати групу активних українських гінекологів та влаштувати їм виїзний майстер-клас під керівництвом проф. Маріо Мальцоні – віртуозного хірурга акушер-гінеколога та керівника Центру ендоскопічної гінекології (Advanced Gynaecological Endoscopy Center) в м.Авеліно (Італія).

Цикл «живої хірургії» під час майстер-класу «Прогресивна лапароскопія». Оперує проф. М. Мальцоні - керівник Центру ендоскопічної гінекології (м Авеліно, Італія).
Цикл «живої хірургії» під час майстер-класу «Прогресивна лапароскопія». Оперує проф. М. Мальцоні - керівник Центру ендоскопічної гінекології (м Авеліно, Італія).

Майстер-клас, що називався «Прогресивна лапароскопія», мав на меті продемонструвати гінекологам найсучасніші методи діагностики та оперативного лікування пацієнток з ендометріозом та раком жіночої статевої системи, які використовують сьогодні в Європі. Організатором майстер-класу з української сторони став учбовий центр ендоскопічної хірургії «Ендофорс», що функціонує на базі клініки «Оберіг» за підтримки компанії Karl Storz. Зі сторони Італії лікарів приймав Національний центр ендометріозу, на базі якого працює тренінговий центр професора М.Мальцоні (Malzoni Group). Майстер-клас тривав 3 дні та включав в себе не лише теоретичні доповіді, а і цикли «живої хірургії», під час яких лікарям демонстрували тактику проведення операцій при ендометріозі, ендометріоїдних кістах, злоякісних новоутвореннях яйників, раку шийки матки. Не дарма, тема майстер-класу була сконцентрована саме на таких складних жіночих проблемах як ендометріоз та онкологічні захворювання жіночої статевої системи, адже вони потребують лікування в спеціалізованих експертних центрах, які постійно мають справу з пацієнтками з подібними проблемами та володіють необхідними навичками та устаткуванням для надання ефективної медичної допомоги.

А.В. Новосад - к. мед. наук, лікар акушер-гінеколог Центру здоров'я жінки клініки «Оберіг» під час синхронного перекладу на майстер класі «Прогресивна лапароскопія»
А.В. Новосад - к. мед. наук, лікар акушер-гінеколог Центру здоров'я жінки клініки «Оберіг» під час синхронного перекладу на майстер класі «Прогресивна лапароскопія»

Активну участь у майстер-класі приймала, акушер-гінеколог клініки «Оберіг», к. мед. наук, А.В. Новосад, фахівець в сфері малоінвазивної оперативної гінекології , яка виступала не лише в ролі учасника, але і професійно перекладала з англійської на рідну мову для українських колег все, чим ділився професор М. Мальцоні та інші італійські гінекологи під час надзвичайно цікавого майстер-класу. В Центрі Здоров’я Жінки клініки «Оберіг» лікарі акушер-гінекологи систематично і фахово займаються діагностикою та лікуванням пацієнток з непростим діагнозом ендометріоз. Велика увага приділяється точній діагностиці ендометріозу, адже від цього залежить подальша тактика лікування жінки. Для діагностики лікарі клініки «Оберіг» використовують найсучасніші можливості ультразвукової діагностики, магнітно-резонансної діагностики, у разі потреби можливості гістероскопії та лапороскопії з діагностичною та лікувальною метою. Кожній жінці лікарі підбирають індивідуальну схему лікування ендометріозу, залежно від її віку, скарг, репродуктивних планів тощо.

Ми переконані, що зона експертизи розпочинається там, де є місце постійному навчанню, вдосконаленню, наслідуванню кращого світового досвіду. Довіряйте своє здоров’я тільки професіоналам! Звертайтеся до фахівців Центру здоров’я жінки клініки «Оберіг».

Направлення:
Гінекологія, Оперативна гінекологія
Відділення:
Центр здоров'я жінки (гінекологія та акушерство)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»