• Головна
  • Новини
  • Установка имплантируемого порту для хіміотерапії в універсальній клініці «Оберіг» позбавляє від численних болісних внутрішньовенних ін'єкцій

Установка имплантируемого порту для хіміотерапії в універсальній клініці «Оберіг» позбавляє від численних болісних внутрішньовенних ін'єкцій

3 березня 2010 р.

(Імплантується порт для хіміотерапії і тривалих внутрішньовенних інфузій, хіміотерапія, порт, ангіограф, ендоваскулярні процедури, інтервенційна радіологія)

Фахівці універсальної клініки «Оберіг» успішно застосовують методику установки імплантіруемих порт-систем у пацієнтів, яким належить тривала хіміотерапія або регулярні внутрішньовенні інфузії. Установка порту є унікальною альтернативою у випадку, коли пацієнта чекає довгостроково, протягом декількох років отримувати регулярні внутрішньовенні інфузії, особливо часто це буває при призначенні хіміотерапії. Порт встановлюється спеціально підготовленими фахівцями за допомогою ангіографа під контролем УЗД. Після установки, порт може використовуватися протягом 3-5 років, що позбавляє пацієнта від численних болісних інфузій, а медичний персонал - від постійного пошуку сохранной вени для введення голки або постановки катетера. Встановлений порт ніяк не обмежує повсякденної активності людини.

Імплантується порт протягом останніх років є самою розумною альтернативою постійним внутрішньовенних ін'єкцій у всіх розвинених країнах. Телефонуйте 390 03 03 і ми обов'язково Вам допоможемо.

Направлення:
Онкологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»