• Головна
  • Новини
  • У Києві пройшла II Міжнародна науково-практична конференція «Нове обличчя гінекологічної хірургії 2010»

У Києві пройшла II Міжнародна науково-практична конференція «Нове обличчя гінекологічної хірургії 2010»

20 грудня 2010 р.

14-16 грудня 2010 р. в Києві проходила II Міжнародна науково-практична конференція пам'яті відомого акушера-гінеколога Анатолія Єфименка «Нове обличчя гінекологічної хірургії 2010». Організатором конференції виступив МЦ «Універсальна клініка« Оберіг »(www.oberigclinic.com) за підтримки KARLSTORZ (Німеччина).

За словами організаторів, більшість учасників I Міжнародної конференції гінекологів «Нове обличчя гінекологічної хірургії», що відбулася в минулому році, підтримали ідею оргкомітету зробити її щорічною і разом з провідними європейськими та українськими експертами підводити підсумки, обговорювати значущі світові досягнення і нові технології в області оперативної гінекології в контексті поліпшення якості життя та репродуктивних наслідків для пацієнток. Проведення клінікою «Оберіг» щорічних конференцій стає доброю школою для обміну досвідом зарубіжних і вітчизняних фахівців та пошуку нових шляхів розвитку ендоскопічної хірургії в гінекології в Україні.

Кожен з 3-х робочих днів конференції був присвячений актуальним проблемам оперативної гінекології. Так, тема першого дня, 14 грудня 2010 р. - «Гістероскопія - сучасні аспекти внутрішньоматкової хірургії». 15 грудня 2010 р - «Лапароскопія в оперативній гінекології 2010». Темою третього дня, 16 грудня 2010 р., були «Малоінвазивні технології в онкогінекології 2010».

Як повідомив Перший заступник директора клініки «Оберіг» Олег Петренко світовий досвід, узагальнений ВООЗ, свідчить про те, що розвиток малоінвазивної хірургії є одним з найбільш ефективних механізмів підвищення результативності роботи закладів охорони здоров'я. Малоінвазивні технології в хірургії отримують все більший розвиток і, грунтуючись на зарубіжному досвіді, ендоскопічним шляхом може бути виконано близько 90% гінекологічних оперативних втручань. «Вже зараз в клініці« Оберіг »більше 80% всіх гінекологічних операцій виконується ендоскопічно. А це істотно скорочує тривалість госпіталізації, покращує результати лікування, а також якість життя прооперованих пацієнток. Ці малоінвазивні лапароскопічні та гістероскопічні втручання дозволяють практично без косметичного дефекту позбавити жінку від патології і, зробивши її абсолютно здоровою, зберегти її репродуктивні органи », - додав пан Петренко.

Однією з особливостей конференції стали щоденні майстер-класи - трансляції «живої» хірургії з операційного блоку клініки «Оберіг», оснащеної єдиним в Україні операційним модулем KARL STORZ OR1 ™, під час яких провідні закордонні та вітчизняні фахівці ділилися своїми досягненнями в здійсненні високотехнологічних малоінвазивних оперативних втручань. Таким чином, клініка «Оберіг» прагне надати можливість практикуючим гінекологам і репродуктологам з усієї України оцінити рівень і можливості розвитку ендоскопічної хірургії. Операції транслювалися в зал на великі екрани за допомогою сучасної апаратури і супроводжувалися коментарями оперують фахівців. У будь-якого учасника конференції була можливість поставити питання оперує хірурга і обговорити з ним ті чи інші складні моменти операції. Нагадаємо, що в 2009 р. в клініці «Оберіг» в рамках Першої міжнародної конференції вперше в Україні була застосована технологія однопортової лапароскопічної хірургії.

Направлення:
Гінекологія
Відділення:
Центр здоров'я жінки (гінекологія та акушерство)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»