• Головна
  • Новини
  • У новорічні свята універсальна клініка «Оберіг» працює в звичайному режимі і бажає всім міцного здоров'я у Новому році!

У новорічні свята універсальна клініка «Оберіг» працює в звичайному режимі і бажає всім міцного здоров'я у Новому році!

28 грудня 2010 р.

У цей передноворічний час універсальна клініка «Оберіг» бажає всім міцного здоров'я та реалізації найсміливіших планів у Вашому житті! Повноцінної життя робить здоров'я! Вже зараз десятки тисяч людей довірили нам турботу про самого ценном - здоров'я. Здоров'я своє, своїх дітей і батьків, близьких і рідних. Ми робили, робимо і будемо робити все можливе задля збереження та відновлення здоров'я тих, хто нам довіряє.

Універсальна клініка «Оберіг», пропонує широкий спектр високоспеціалізованих медичних послуг для дорослих та дітей в різних галузях сучасної медицини. Дякуємо за Ваш вибір!

2010 рік для клініки «Оберіг» став роком утвердження європейської якості медичної допомоги. Ми відкрили єдиний в Україні повноцінний Інсультний центр, де отримали допомогу, лікування та реабілітацію понад 100 пацієнтів з інсультом. Подальший розвиток отримало гастроентерологічне напрямок - Гастроцентр клініки є провідним українським центром по впровадженню сучасних методик діагностики та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Центр здоров'я женщінистал місцем, де тисячі жінок знайшли справжню якість гінекологічної допомоги. Без зайвої травматичності і зі збереженням репродуктивної функції жінки фахівці-гінекологи центру виконали більше 400 оперативних втручань, що робить центр провідним в області ендоскопічної оперативної гінекології в Україні. Визнанням факту лідерства клініки «Оберіг» у сфері малоінвазивної оперативної гінекології стало проведення II Міжнародної конференції «Нове обличчя гінекологічної хірургії 2010», де зібралися провідні європейські та українські фахівці для обміну досвідом і просування найсучасніших медичних знань у сфері гінекологічної хірургії. Сотні пацієнтів довірили виконання оперативного втручання спеціалістів Центру хірургії клініки, де ефективно впроваджений малоінвазивний підхід до виконання більшості оперативних втручань.

Педіатрична служба клініки стала синонімом найвищої якості надання медичних послуг маленьким пацієнтам Києва з різними за складністю станами. З 1 вересня відкрив двері Дитячий алергоцентр клініки: маленькі пацієнти з алергією, астмою, екземою і діатезом мають надійного помічника - тут їм допоможуть подолати найскладніші хвороби. І це тільки частина можливостей і щоденної роботи великого колективу універсальної клініки «Оберіг» - приватного медичного закладу № 1 в Україні. Ми не зупиняємося, всі наші прагнення спрямовані на розвиток та вдосконалення медичного обслуговування наших пацієнтів.

Будь-яка людина може скористатися всім спектром наших послуг, для цього досить подзвонити по телефону (044) 390-03-03 та отримати вичерпну інформацію про наші можливості та медичних сервісах.

До Ваших послуг клініка працює в Новорічні свята: 4, 5 и 6 січня маєте можливість приділити увагу найціннішому - своєму здоров'ю! Тому не втрачайте часу, зробіть попередній запис до потрібного фахівця або на діагностичну процедуру вже зараз!

Здоров'я Вам у Новому 2011 році!

Завжди з Вами, універсальна клініка «Оберіг»!

Направлення:
Відділення:
Клініко-консультативне відділення (Поліклініка)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»