• Головна
  • Новини
  • Вакцинація від грипу сезону 2013/2014: захищаємося разом з Універсальною клінікою «Оберіг»!

Вакцинація від грипу сезону 2013/2014: захищаємося разом з Універсальною клінікою «Оберіг»!

7 жовтня 2013 р.

В Універсальній клініці «Оберіг» вже відкритий сезон вакцинації як дорослих, так і дітей від грипу! З наближенням зими все більш актуальним стає питання захисту від загрозливих для нас кожного року епідемій вірусних респіраторних захворювань. В першу чергу захист потрібен від такого небезпечного захворювання як грип.

В епідемічний сезон 2013/2014 року ми пропонуємо вакцинацію високотехнологічної вакциною з високою безпекою та ефективністю - Флюарікс (Fluarix) виробництва компанії GlaxoSmithKline (Великобританія). Штамовий склад вакцини відповідає рекомендаціям ВООЗ для Північної півкулі та рішенням Євросоюзу щодо складу протиепідемічних грипозних вакцин, що приймаються перед кожним сезоном.

Слід пам'ятати, що розвиток імунного захисту, починається з 2-го дня після вакцинації, і досягає максимуму протягом 2-3 тижнів, тому рекомендується робити щеплення якомога раніше. Тривалість вакцинаційного імунітету проти грипу коливається від 6 до 12 місяців.

Щорічна вакцинація проти грипу показана наступним категоріям населення, найбільш сприйнятливим до грипу і схильним до ускладнень:

  • Діти, починаючи з другого півріччя життя, ще не мають повноцінного імунітету
  • Діти, які відвідують організовані колективи (дитячі дошкільні заклади, школу)
  • Люди похилого віку (старше 65 років)
  • Особи будь-яких вікових груп з хронічними захворюваннями, особливо бронхолегеневої, серцево-судинної, центральної нервової систем, вродженими вадами серця, муковісцидозом, хворобами крові, цукровим діабетом та ін.
  • Люди, які часто хворіють простудними захворюваннями
  • Здорові активні люди публічних професій (медики, працівники освіти, бізнесмени, керівники, працівники транспорту, комунальної сфери та ін.), робота яких вимагає спілкування з великою кількістю людей.

У період епідемії хворіє до 40% працюючих. Грип забирає до 500 робочих днів на кожні 100 співробітників. 80% людей, які перенесли грип відзначають, що ефективність їх роботи після повернення на робоче місце помітно знижується.

Вакцинацію від грипу рекомендується проводити завчасно, оптимально - у жовтні-листопаді. Тим не менш, можна прищеплюватися і в більш пізні терміни, оскільки розвиток епідемії можливий аж до березня. Для досягнення максимальної безпеки вакцинаційної кампанії в Універсальній клініці «Оберіг» обов'язковим є передвакцинаційний огляд лікарем-терапевтом або педіатром. Не секрет, що запобігти захворюванню завжди легше, ніж його лікувати, тому не втрачайте час!

Не втрачайте можливість захистити себе і свою дитину від грипу - зробіть щеплення сьогодні!

Телефонуйте прямо зараз 390 03 03 - ми відповімо на всі Ваші запитання!

Направлення:
Вакцинація (щеплення для дорослих та дітей)
Відділення:
Клініко-консультативне відділення (Поліклініка)
Теги:
вакцинація, грип, імунний захист, щеплення, Універсальна клініка «Оберіг»