Внутрішньошлунковий балон

5 лютого 2011 р.

В універсальній клініці «Оберіг» створена мультидисциплінарна група з комплексного лікування людей з надлишковою вагою і морбідним ожирінням. Розвиток цього напряму визнано надзвичайно важливим і пріоритетним.

У січні клініка «Оберіг» зробила перший крок на шляху впровадження програми корекції патологічного ожиріння: пацієнтові з індексом маси тіла 47 проведено ендоскопічну установку внутрішньолункового балона виробництва компанії «Аллерган» (США).

Про процедуру розповідає завідувач відділенням загальної й абдомінальної хірургії, к.м.н. Микола Мендель:

«Установка внутрішньолункового балона — один з малоінвазивних методів зниження маси тіла, який широко використовується у світі. За складністю виконання методика співмірна зі звичайною гастроскопією. Під час процедури, що триває близько 15 хвилин, під контролем ендоскопа в шлунок установлюють спеціально розроблений для цієї мети еластичний балон, який заповнюють рідиною в кількості 400-700 мл (об’єм підбирають індивідуально) і залишають у просвіті шлунка на 6 місяців. За цей час пацієнт втрачає 3-7 одиниць індексу маси тіла (10-30 кг) і більше. Але основне призначення балона — це зміна стереотипу харчової поведінки, режиму харчування і кількості спожитої їжі, що дозволяє виробити звичку правильно харчуватися і продовжувати зниження маси тіла після видалення балона. У деяких випадках установка балона може бути етапом у підготовці хворого до хірургічних баріатричних втручань».

Направлення:
Відділення:
Гастроцентр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»