• Головна
  • Новини
  • ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ПРОТИ РАКУ з клінікою «Оберіг»!

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ПРОТИ РАКУ з клінікою «Оберіг»!

1 лютого 2010 р.

До Всесвітнього дня боротьби проти раку, який щорічно відзначається під егідою ВООЗ Універсальна клініка «Оберіг» з 4 по 15 лютого 2010 року проводить акцію. На протязі всього терміну дії акції на дослідження Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ), Магнітно-резонансна томографія (МРТ), Мамографія діє знижка у розмірі 15%, на визначення наявності онкомаркерів - 20%.

Можливості Універсальної клініки «Оберіг» дозволяють здійснювати діагностику онкологічних захворювань на ранніх стадіях. Поєднання високого професіоналізму лікарів і ексклюзивного діагностичного обладнання від світових лідерів Toshiba, Siemens, Olympus, General Electric дає унікальну можливість проводити повний аналіз стану окремих органів і систем, а також організму в цілому. Найбільш тонкі патологічні зміни на клітинному і молекулярному рівні, що відбуваються задовго до появи симптомів, дозволяє виявити клініко-діагностична лабораторія медичного центру, яка може запропонувати практично будь-яке дослідження, в тому числі широкий спектр комплексів пухлинних маркерів.

Щоб записатися на обстеження за умовами акції, телефонуйте (044) 390-03-03.

Пам'ятайте - більшість онкологічних захворювань на ранніх стадіях - виліковні!

Всесвітній день боротьби проти раку проводиться щорічно за ініціативою Міжнародного союзу проти раку (UІCC) з метою привернути увагу громадськості до цієї глобальної проблеми. Щороку в світі діагностується близько 10 млн нових випадків захворювання на рак і вмирають близько 8 млн онкологічних хворих; в Україні ці цифри складають понад 160 тис. нових випадків захворювання щорічно. За оцінками експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я, в 40% випадків онкологічні захворювання можна запобігти за допомогою своєчасної корекції способу життя (раціональне харчування, фізична активність, відмова від вживання алкоголю і куріння), а також виявлення і лікування вогнищ хронічних передракових інфекцій. Більшість онкологічних процесів, виявлених на ранніх стадіях, теж порівняно легко піддаються лікуванню, тому важливість діагностики в онкології складно переоцінити.

Направлення:
Онкологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»