• Головна
  • Новини
  • Вигодовування дітей з алергічними і хронічними захворюваннями

Вигодовування дітей з алергічними і хронічними захворюваннями

11 листопада 2015 р.

7 листопада 2015 р. в Універсальній клініці «Оберіг» відбулася Школа педіатра «Як розібратися в лікувальних сумішах або «Нагодуйте мене, будь ласка!» Незважаючи на суботу, в роботі Школи взяли участь близько 130 педіатрів м. Києва. Протягом дня вони мали можливість прослухати доповіді, присвячені особливостям використання лікувальних та профілактичних сумішей. Виступи проводились в живій, веселій, інтерактивній формі. Наші доповідачі доклали максимум зусиль та витратили велику кількість часу на підготовку до заходу, щоб учасникам Школи педіатра було по-справжньому цікаво, і вони отримали нові, корисні знання в теплій та приємній атмосфері.

Вигодовування дітей з алергічними і хронічними захворюваннями

Педіатри ознайомились з різними клінічними історіями, вислухали доповіді спеціалістів в сфері алергології та гепатології.  Слухачі долучались до діалогу, спілкування та обміну досвідом. В першій частині заходу розглядалось питання, в яких випадках здоровому малюкові потрібні лікувальні та профілактичні суміші, на які фактори повинен звернути увагу педіатр, щоб обрати найоптимальніший варіант.

Також перша частина була присвячена вигодовуванню дітей з алергічною предиспозицією чи/та алергічними захворюваннями. Про харчову алергію учасникам Школи розповіла Т. Р. Уманець, д.м.н., професор, головний спеціаліст з дитячої алергології МОЗ України. М. Ю. Гудзій, керівник Дитячого алергоцентру Універсальної клініки «Оберіг», пояснила, як теоретичні знання використовувати на практиці і забезпечити дитині з алергією повноцінне харчування.

Друга частина Школи педіатра була присвячена вигодовуванню дітей з дефіцитними станами, хронічними захворюваннями і особливими потребами. Це ті випадки, коли їжа може стати ліками. В третій частині В. С. Березенко, д.м.н., професор, завідуюча відділенням гепатології НДІ ПАГ, приділила особливу увагу в своєму виступі вигодовуванню дітей з орфанними (рідкісними) захворюваннями.

Учасники Школи педіатра залишили теплі відгуки, висловлюючи свою вдячність організаторам:

Сьогодні відбувся чудовий захід для педіатрів в рамках «Школи педіатрів», присвячений проблемам і особливостям використання дитячих сумішей. Промовчати не можу, оскільки подія з ряду “must have”/ “must visit”!!! Величезна скарбниця ретельно обробленої інформації, цікаві клінічні історії, захоплюючі виступи світил алергології та гепатології, мега-тепла атмосфера, формат спілкування зі слухачами і продумана до дрібниць ідеальна організація ставлять цю подію в ряд досить солідних і вагомих заходів в житті київських педіатрів 2015 року!!! Але найприємніше за все, що головний посил заходу – зробити якісно, щоб людям було корисно. Тому організаторам ще раз респект і «ТАК ТРИМАТИ»!!!

Анастасія Горобець

Спасибі величезне експертам Уманець Тетяні Рудольфівні і Березенко Валентині Сергіївні! Ваші знання та досвід безцінні! Respect організаторам! Пішли ростити здорове покоління!

Владислава Барзилович

Спасибі велике всій команді за прекрасно організовану конференцію. Спасибі, що ділитесь знаннями заради однієї загальної мети – здоров’я наших маленьких пацієнтів.

Анна Чаадаєва

Наприкінці було проведено анкетування, щоб визначити тематику наступної Школи педіатра, яка відбудеться взимку 2016 р. Адже наша мета – надавати саме ті знання, яких потребує спільнота педіатрів, проводити актуальні та корисні заходи. Слідкуйте за нашими анонсами на сторінці для колег-професіоналів!

Направлення:
Відділення:
Педіатрична служба
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»