Здоровий дух - здорове тіло!

20 травня 2011 р.

Напевно, кожному із нас хоч раз доводилося стикатися із пригніченим настроєм, коли все навколо викликає роздратування. Ми звикли називати подібні стани депресією, проте не варто плутати тимчасовий стан здорової психіки із депресією-хворобою. Остання нікуди не зникне, якщо не розпочати правильного лікування.

Симптомами психічного розладу можуть бути нервозність, підвищена втомлюваність, порушення сну, дратівливість тощо, проте окрім явних симптомів, депресія (або інший психічний розлад) може проявлятися через фізичні розлади. Найчастіше в таких випадках людина роками лікується від того, чи іншого «хронічного», як вона вважає, захворювання, а потім виявляється, що справжньою причиною є психологічні розлади. Такі хвороби називають психосоматичними і до них відносять більше 500 найпоширеніших нездужань, серед яких коліти, інсульт, астма, інфаркт і навіть деякі різновиди раку. У випадках, коли лікарі не можуть визначити точної причини фізичного розладу необхідно звертатися до психоневролога чи психотерапевта, який дасть зрозуміти, чи не маєте Ви «замаскованого» емоційного розладу, який проявляє себе через фізичні нездужання.

Саме тому в Універсальній клініці «Оберіг» було створено «Центр психосоматики та депресій», який допоможе Вам впоратися із різноманітними функціональними розладами, стресами та психологічними проблемами. Якщо Вам знайомі відчуття втрати контролю над собою, постійної тривоги, хронічної втоми – не зволікайте, звертайтеся до клініки «Оберіг». До Ваших послуг консультативний прийом психоневролога та психотерапевта, профілактика, лікування та реабілітація пацієнтів з психосоматичними розладами та депресіями, індивідуальні психотерапевтичні практики, психофармакотерапія.

В Універсальній клініці «Оберіг» лікар-психоневролог працює в кооперації з психотерапевтом та іншими лікарями (кардіологами, гінекологами, гастроентерологами тощо) для того, щоб якнайточніше встановити істинну причину хвороби та позбутися її!

Направлення:
Психотерапія
Відділення:
Центр психосоматики та депресій
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»