Першу освіту за спеціальністю «дефектологія» я отримала в Київському Державному Педагогічному Університеті ім. А. М. Горького. Диплом практикуючого психолога отримала в Київському міжрегіональному інституті удосконалення вчителів ім. Б. Д. Грінченка.

Проходила навчальні цикли та семінари з різних напрямків психотерапії: когнітивно-біхевіоральна терапія, сімейне консультування, психосинтез, Еріксонівський гіпноз, емоційно-стресова терапія та інші. Системну підготовку з психотерапії я проходила в Східно-Європейському Гештальт Інституті (м. Санкт-Петербург). Після цього проходила стажування в університетах та центрах сімейної медицини в Філадельфії (США, штат Пенсільванія).

У період з 2000 по 2003 року виступала консультантом з питань психології в проекті Американського Міжнародного Союзу Охорони здоров'я «Інтеграція психічного здоров'я в сімейну медицину» (Київ-Філадельфія). У рамках проекту разом з супервізією, проводила секції з психологічного консультування на міжнародних конференціях.

Протягом 2004-2006 років була співробітником кафедри «Дитячої соціальної та судової психіатрії» КМАПО ім. П.Л. Шупика.

Протягом останніх майже 19 років працювала психологом у Центрі психотерапії та медичної психології Київської міської психоневрологічної лікарні № 2, де і отримувала свій практичний досвід роботи з пацієнтами.

В роботі особливо цікавлюся психотерапією тривожних і психосоматичних розладів, чому і приділяю основну увагу в Центрі Психосоматики і депресій Універсальної клініки «Оберіг».

Коляда Марина Володимирівна
Коляда Марина Володимирівна

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем