Направлення

Закінчив в 1984 році Новосибірський державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа». В подальшому отримав спеціалізацію «хірургія» та «онкологія».

В лютому-березні 1994 року проходив стажування в Хіросимському університеті (Японія) по лікуванню пацієнтів із злоякісними пухлинами щитоподібної залози, що виникли внаслідок радіаційного впливу.

В січні 1996 року пройшов медичний тренінг з проблеми лікування тиреоїдного раку в рамках європейської програми Tacis (м. Обнінськ, Росія).

В жовтні 2004 року брав участь в проведенні навчального курсу з проблем патології щитоподібної залози для лікарів-ендокринологів, що був підготовлений експертами Європейської тиреоїдної асоціації (м. Київ, Україна).

Є дійсним членом Європейської асоціації ендокринних хірургів.

З 1984 по 1989 рік працював лікарем-хірургом у відділенні невідкладної хірургії 2 Міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Новосибірська.

З 1990 по 1992 рік – науковим співробітником лабораторії клінічної лімфології НДІ клінічної та експериментальної лімфології Сибірського відділення АМН СРСР (м. Новосибірськ).

У 1991 році захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності «анатомія людини, хірургія» з проблеми керованої лімфатичної корекції в гнійно-септичній хірургії.

З 1992 року науковий співробітник, з 1993 року – старший науковий співробітник, з 2001 року – провідний науковий співробітник та завідувач відділенням хірургії ендокринних залоз, з 2013 року – завідувач відділом хірургії ендокринних залоз ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України».

У 2003 році присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника за спеціальністю «ендокринологія».

У 2004 році захистив докторську дисертацію на тему «Особливості клініки та хірургічного лікування хворих на рак щитовидної залози після аварії на Чорнобильській АЕС» зі спеціальності «ендокринологія».

У 2012 році присвоєно вчене звання професора зі спеціальності «ендокринологія».

Наукові інтереси включають дослідження патогенезу, методів діагностики та лікування захворювань щитоподібної залози, прищитоподібних, статевих, надниркових залоз, підшлункової залози, гіпофізу, проблем ендоваскулярної хірургії, мікрохірургії, трансплантології.

Хобі – література, театр, фізична праця на повітрі, спорт.

Життеве кредо: «Я старался жить так, чтобы за каждый прожитый день иметь возможность держать ответ перед своей совестью» (В.А. Оппель).

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Сім років тому, Андрій Євгенович оперував мене - молоду дівчину. У мене була оперативно видалена щитовидна. Що можна сказати про людину яка продовжила тобі життя? Тут слова просто не потрібні. До цього дня, я жива, здорова, з акуратним швом на шиї, якого ніхто не помічає. Я часто згадую ці переповнені палати пацієнтами різ...

Lidiia

Відео з фахівцем