Отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Медицина» та здобула кваліфікацію бакалавра (2009 р.). Отримала Диплом магістра при Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Результатами наукової роботи являються наступні відзнаки:

  1. Сертифікат учасника І Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми логопедії» (2011 р.).

  2. Сертифікат учасника тренінгу «Основи логопедичного масажу (класичного та зондового)» (2017 р.).

  3. Сертифікат учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційні підходи в сучасній освіті» (2017 р.)

  4. Сертифікат учасника у семінарі-практикумі «Формування складової структури слова у дітей з вадами мовлення» (2018 р.)

  5. Сертифікат учасника у семінарі-тренінгу «Нейропсихологічний інструментарій в руках логопеда» (2017–2018 рр.)

В період 2010–2012 рр. працювала логопедом в школі-дитячому садку «Джерело» м. Києва. З 2016 р. – логопед у центрі для осіб з особливими освітніми потребами «Дивосвіт» при Службі у справах сім’ї та дітей м. Ірпінь. З листопада 2016 р. – вчитель-логопед Ірпінської ЗШ №13. З 2018 р. – логопед ІЦ клініки «Оберіг».

Приділяю значну увагу науковій роботі, відстежуючи результати новітніх досліджень у сфері логодіагностичної та логокорекційної діяльності логопеда у роботі з дорослими та підлітками різного ступеню та видів порушень мовленнєвого та інтелектуального розвитку. Цікавлюся та активно використовую нейропсихологічний інструментарій у логопедичній роботі.

Я щаслива мама 2 чарівних діток, яким присвячую увесь свій вільний час, ми обожнюємо організовувати свята та веселощі, подорожуємо, проводимо досліди та навчаємось один у одного. Моє життєве кредо – коли ти робиш щось для інших від душі, не чекаючи подяки, хтось записує це в книгу доль і посилає щастя, про яке ти навіть не мріяв.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Дуже дякую людям, які вдруге за життя навчили мене говорити, писати, читати, формулювати і висловлювати свою думку - дружньому колективу логопедів Папп Інні, Старжинській Люді, Плужнику Павлу, Царенко Юлі під керівництвом Защипась Юлії.

Окрема подяка моєму незмінному логопеду Папп Інні – людині добрій, щирій, від...

Олександр

Відео з фахівцем