В 1994 році закінчила Український Державний медичний університет по спеціальності лікувальна справа. Протягом 2 років проходила інтернатуру на базі Київського обласного ендокринологічного диспансеру. З 1994 року відразу після закінчення медичного університету працюю лікарем-ендокринологом. Протягом 4 років працювала в Центральній поліклініці для дорослих Московського району та обіймала посаду позаштатного районного ендокринолога. З 2000 року працювала завідувачем диспансерного відділення Київської міської клінічної ендокринологічної лікарні. Кожне нове місце роботи піднімало мене на новий щабель зростання, як професіонала, так і особистості.

Я переконана, що лікар навчається все життя: у наставників, у колег, в тому числі і зарубіжних, штудіюючи літературу та черпаючи інформацію з періодичних видань, інтернету та навчається … у своїх пацієнтів. Я не виняток. Регулярно підвищую свою кваліфікую на курсах тематичного удосконалення, відвідую науково-практичні конференції, вивчаю зарубіжні та вітчизняні клінічні рекомендації не тільки щодо ендокринних захворювань, але і захворювань, суміжних з ендокринологією.

Я люблю свою роботу, люблю людей, отримую задоволення, коли вдається допомогти пацієнту. Мені важко виділити найбільш «улюблені» напрямки в ендокринології, проте все-таки найбільше мені подобається займатись з пацієнтами, що хворіють на цукровий діабет. Неодноразово переконуюсь, що пацієнти, що прислухаються до рекомендацій лікаря, мають стабілізацію або регрес з боку наявних ускладнень. І це найкраща винагорода для мене.

Вважаю, що людина має жити в гармонії з природою. В житті сама дотримуюсь принципу позитивного мислення і намагаюсь прищепити його пацієнтам.

Таран Лілія Федорівна
Таран Лілія Федорівна

Відгуки про фахівця

Дякую вам за правильно та вчасно встановлений діагноз. За прекрасного хірурга та людину, якого ви мені порекомендували. Дуже вірю, що на шляху до одужання. Ви рятуєте не тільки здоров'я, але й життя.

Лариса