В 1994 році закінчила Український Державний медичний університет по спеціальності лікувальна справа. Протягом 2 років проходила інтернатуру на базі Київського обласного ендокринологічного диспансеру. З 1994 року відразу після закінчення медичного університету працюю лікарем-ендокринологом. Протягом 4 років працювала в Центральній поліклініці для дорослих Московського району та обіймала посаду позаштатного районного ендокринолога. З 2000 року працювала завідувачем диспансерного відділення Київської міської клінічної ендокринологічної лікарні. Кожне нове місце роботи піднімало мене на новий щабель зростання, як професіонала, так і особистості.

Я переконана, що лікар навчається все життя: у наставників, у колег, в тому числі і зарубіжних, штудіюючи літературу та черпаючи інформацію з періодичних видань, інтернету та навчається … у своїх пацієнтів. Я не виняток. Регулярно підвищую свою кваліфікую на курсах тематичного удосконалення, відвідую науково-практичні конференції, вивчаю зарубіжні та вітчизняні клінічні рекомендації не тільки щодо ендокринних захворювань, але і захворювань, суміжних з ендокринологією.

Я люблю свою роботу, люблю людей, отримую задоволення, коли вдається допомогти пацієнту. Мені важко виділити найбільш «улюблені» напрямки в ендокринології, проте все-таки найбільше мені подобається займатись з пацієнтами, що хворіють на цукровий діабет. Неодноразово переконуюсь, що пацієнти, що прислухаються до рекомендацій лікаря, мають стабілізацію або регрес з боку наявних ускладнень. І це найкраща винагорода для мене.

Вважаю, що людина має жити в гармонії з природою. В житті сама дотримуюсь принципу позитивного мислення і намагаюсь прищепити його пацієнтам.

Таран Лілія Федорівна
Таран Лілія Федорівна

Відгуки про фахівця

Доброго дня! Лілія Таран - фахівець, професіонал, супер лікар і дуже чуйна людина!!! Про таких кажуть "Лікар від Бога!". Величезне спасибі!!! Завдяки Лілії Федорівні у мене росте здорова 6-річна дочка. Правильно призначене дозування і лікування, онлайн-консультація, і я щаслива! А лікарі мого міста, в моїй країні говорили ...

Єлизавета