Валентин Станіславович – провідний фахівець в галузі лікування вірусних гепатитів, професор кафедри фтизіатрії і інфекційних хвороб Київського медичного інституту УАНМ.

Вищу медичну освіту здобув у Вінницькому медичному інституті ім. М.І. Пирогова, після чого працював інфекціоністом у м. Житомирі.

В 1978 – 80 р.р. навчався в клінічній ординатурі. З 1980р. працював асистентом, а потім – доцентом кафедри інфекційних хвороб Київської медичної академії післядипломної освіти.

Захистив кандидатську та докторську дисертації. Опублікував більше 120 наукових праць, із них 3 монографії.

Основні наукові та практичні інтереси лікаря – діагностика та лікування гострих та хронічних вірусних гепатитів (в тому числі гепатити В та С), цирозів печінки вірусної етіології.

Досвід та знання лікаря разом з діагностичними можливостями клініки «Оберіг» - потужна зброя в лікуванні пацієнтів з вірусними гепатитами.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

10 років тому проходив терапію у Валентина Станіславовича, ще тоді він встановив термін інфікування гепатиту С + - 10 років, тобто якщо мені 40, з них півжиття я з гепатитом, дотримуюся дієти за його рекомендацією, робив місяць тому кількісний аналіз результат не виявлено, здав печінкові проби сьогодні, шкода не можна прик...

Роман

Відео з фахівцем