Запаморочення – майстер клас для фахівців

4 квітня 2013 р.

Запаморочення є однією з найпоширеніших скарг, з якою звертаються до лікарів різних профілів. Запаморочення – не є самостійною хворобою, а є симптомом інших захворювань та станів. Перш за все пацієнти із хворобами серця та судин страждають на запаморочення.

Майстер клас для фахівців
Майстер клас для фахівців

Оскільки Інсультний центр клініки «Оберіг» - єдиний експертний центр, який профільно займається судинними захворюваннями головного мозку та повноцінною нейрореабілітацією пацієнтів з інсультом, саме він став базою, де зібралися фахівці різних спеціальностей для обговорення вестибулярних порушень. Експертом семінару виступив Герман Кінгма, професор клінічної вестибулології Університетської клініки Маастріхта (Нідерланди). Він має неабиякий практичний досвід ведення пацієнтів із вестибулярними порушеннями. Модератором та перекладачем семінару виступив Володимир Голік, к. мед. наук, завідуючий відділенням неврології та пограничних станів Укр. НДІ медико-соціальних проблем інвалідності.

Реабілітація
Реабілітація

Справа в тому, що пацієнти, які страждають на запаморочення потребують особливого ставлення з боку фахівців під час реабілітації, оскільки в них порушене сприйняття власного тіла, орієнтація в просторі, тобто ті нейросенсорні функції, які стабілізують положення тулуба. Будь-який реабілітолог, який працює з такими хворими має це знати. Майстер-клас «Реабілітація пацієнтів з головокружінням» відбувся в рамках шестиденного Всеукраїнського форуму нейрореабілітації та медико-соціальної експертизи, ініційованого Українською Асоціацією боротьби з інсультом.

Паралельно в стінах клініки «Оберіг» відбувався тренінг для фахівців «Ерготерапія в нейрореабілітації». Це вже другий курс, який викладає О.В. Камаєва – сертифікований фахівець за спеціальністю ерготерапія - occupational therapy (м. Санкт-Петербург, Росія). Приємно було бачити, як молоді реабілітологи активно вбирають знання та досвід старших та досвідченіших колег, в тому числі фахівців команди реабілітологів Інсультного центру клініки «Оберіг». Саме так розвивається та удосконалюється вітчизняна медицина! Ми щоденно сприяємо підвищенню кваліфікації наших фахівців та усіх зацікавлених, хто не хоче зупинятися в розвитку.

Направлення:
Інсульт, Нейрохірургія
Відділення:
Інсультний центр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»