Інсультному центру — 5 років!

23 лютого 2015 р.

В лютому 2015 року виповнюється 5 років, як на базі Універсальної клініки «Оберіг» почав працювати перший унікальний за своєю суттю Інсультний центр в Україні. З цього моменту в Україні з’явилося місце, де пацієнти з інсультом змогли отримувати спеціалізовану медичну допомогу у відповідності до кращих медичних стандартів доказової медицини, яких неухильно дотримуються розвинуті країни.

Аналіз історій хвороб дітей, що померли від менінгококової інфекції в Україні (56 дітей, 2008 р.), дані дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця.
Аналіз історій хвороб дітей, що померли від менінгококової інфекції в Україні (56 дітей, 2008 р.), дані дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця.

Протягом 5 років до центру було госпіталізовано 725 хворих з них 2/3 мали ішемічний та геморагічний інсульт, а інша 1/3 важкі неврологічні захворювання (такі як черепно-мозкова травма, розсіяний склероз, енцефаліт і т.і.). Особливістю Інсультного центру стало те, що над лікуванням та активною реабілітацією кожного пацієнта працює мультидисциплінарна команда лікарів (неврологів, анестезіологів, кардіологів, урологів, інтенсивістів та ін.), фахових реабілітологів (кінезі- та ерготерапевтів, логопедів та нейропсихологів) та спеціалізованих інсультних медичних сестер та фахівців з догляду за важкими хворими.

За п’ять років Інсультний центр клініки «Оберіг» зміг досягнути ключових показників, які відповідають показникам Інсультних центрів розвинутого світу, серед яких: низький рівень специфічних ускладнень (аспіраційна пневмонія, пролежні, тромбоемболія та ін.), стійкий позитивний результат реабілітації, надзвичайно низька госпітальна летальність, значне покращення стану пацієнтів при виписці та можливість бути незалежними від оточуючих.

На честь п’ятиріччя Центру, 19 лютого в клініці відбулася низка публічних освітніх заходів. Зранку, в конференц-залі клініки відбувся прес-брифінг на тему «Інсульт в Україні та світі», в якому взяли участь професор М.Є. Поліщук - президент Української асоціації боротьби з інсультом, к.мед.н, Д.В. Гуляєв – доцент Школи охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія», доцент В.А. Голик – к. мед. н., Український Національний державний інститут «Медико – соціальних проблем інвалідності» (м. Дніпропетровськ), Ю.В. Фломін – доцент, к. мед. н, завідуючий Інсультного центру клініки «Оберіг», представники провідних ЗМІ та професійних видань.

Основною метою брифінгу було привернення широких верств населення до проблеми профілактики, ранньої діагностики та стандартів лікування інсульту. Всі учасники брифінгу визнали, що від активної залученої позиції мас-медіа залежить поінформованість населення щодо проблеми інсульту. Під час прес-брифінгу президент УАБІ, М.Є. Поліщук вручив колективу Інсультного центру клініки «Оберіг» спеціальну подяку за вагомий внесок та визначні результати в лікуванні та реабілітації пацієнтів з інсультом.

М.Є. Поліщук вручає колективу Інсультного центру клініки «Оберіг» спеціальну подяку за вагомий внесок та визначні результати в лікуванні та реабілітації пацієнтів з інсультом
М.Є. Поліщук вручає колективу Інсультного центру клініки «Оберіг» спеціальну подяку за вагомий внесок та визначні результати в лікуванні та реабілітації пацієнтів з інсультом

Друга половина дня була не менш активною, адже в клініці «Оберіг» відбулося Київське міське товариство неврологів, на яке зібралося більше 180 неврологів зі столиці та області. Така увага лікарів до заходу була зумовлена тим, що під час засідання відбувся теле-міст в режимі он-лайн з Наталією Рост – доцентом неврології, директором Служби гострого інсульту Масачусетської загальної лікарні, Гарвардська медична школа (Бостон, США). Окрім того, відзвітували про результати надання медичної допомоги пацієнтам з інсультом провідні регіональні центри нашої держави: з м.Вінниця - проф. С.П. Московко (КЗ «Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка»), та з м.Харкова - проф. В.О. Яворська (Харківська міська клінічна лікарня №7) та Ю.В. Фломін (Інсультний центр Універсальної клініки «Оберіг»), який представив результати роботи Інсультного центру клініки за 5 років.

Для нас було великою честю відкрито поділитися з колегами власними результатами роботи з інсультом, адже така відкритість та обмін думками з професіоналами – запорука розвитку та кращих клінічних результатів для кожного пацієнта з інсультом. Ми не зупиняємося і продовжуємо рівнятися на кращі Інсультні центри світу – це спонукає працювати над вдосконаленням клінічних практик щодня. Пам’ятайте - в Україні існує медичний заклад, який надає спеціалізовану допомогу пацієнтам у яких стався інсульт з дотриманням стандартів. Не вагайтеся та не витрачайте дорогоцінний час – звертайтеся до

Інсультного центру клініки «Оберіг». Час – це мозок!

Телефонуйте цілодобово: +380 44 521 03 03.

Направлення:
Інсульт, Реабілітація після інсульту
Відділення:
Інсультний центр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»