• Головна
  • Новини
  • IX Нейростудії: у центрі уваги – периферична нервова система

IX Нейростудії: у центрі уваги – периферична нервова система

19 лютого 2018 р.

В Універсальній клініці «Оберіг» 14 лютого 2018 року відбулися IX Нейростудії, присвячені діагностиці та лікуванню захворювань периферичної нервової системи. На заході виступили доповідачі з Києва та Львова. Аудиторія Нейростудії була значно розширена за рахунок прямої трансляції в соціальній мережі Facebook.

Зустріч розпочалася з виступу завідуючого Інсультним центром клініки «Оберіг» Фломіна Ю.В., який розглянув питання систематизації різноманітних захворювань периферичної нервової системи та представив клінічний випадок мультифокальної моторної нейропатії. Доповідь доктора мед. наук Третьякової А.І. (ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України», НМАПО імені П.Л. Шупика) була присвячена ролі нейрофізіологічних досліджень у пацієнтів із ураженнями периферичної нервової системи. Електроміографічні методи розширюють можливості неврологічного обстеження і визначають функціональний стан мотонейронів передніх рогів спинного мозку, периферичних нервів, нервово-м’язової передачі та м’язових волокон. Третьякова А.І. навела декілька клінічних прикладів діагностики за допомогою електроміографії.

В другій частині Нейростудій виступили гості зі Львова. Філіпський А. (кафедра променевої діагностики, ЛНМУ ім. Д. Галицького) познайомив слухачів з використанням УЗД у діагностиці уражень периферичної нервової системи. Одна з переваг ультрасонографії полягає в тому, що вона ефективно застосовується як метод динамічного контролю в процесі лікування. Невролог може самостійно проводити УЗД в своєму кабінеті за допомогою портативного апарату. Семеряк О.М. (Центр нервово-м'язових захворювань та полінейропатій, ЛОКЛ) розповів про міопатичний синдром у пацієнтів із хворобами накопичення (спадкові хвороби, викликані порушеннями обміну). Метаболічні міопатії є рідкісними, але потенційно виліковними захворюваннями, котрі часто помилково діагностують як м’язову дистрофію або запальну міопатію.

Високий рівень професіоналізму неврологів та діагностичні можливості обладнання клініки «Оберіг» забезпечують ефективне виявлення та лікування уражень нервової системи. Ми можемо допомогти навіть у найскладніших випадках. Телефонуйте за номером 044/063 521 03 03!

Направлення:
Інсульт, Діагностика інсульту
Відділення:
Інсультний центр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»