• Головна
  • Новини
  • Як зупинити розвиток онкологічних захворювань шлунково-кишкового тракту?

Як зупинити розвиток онкологічних захворювань шлунково-кишкового тракту?

29 лютого 2016 р.

Рак шлунку та кишківника не виникають «на рівному місці». Злоякісна пухлина утворюється на фоні передракових станів, таких як поліпи, метаплазія та дисплазія епітелію. Своєчасна діагностика та лікування цих патологій дозволяє зупинити розвиток раку, зберегти здоров’я та життя.

Модератори конференції: В.О. Яковенко, М.А. Мендель, М.П. Захараш
Модератори конференції: В.О. Яковенко, М.А. Мендель, М.П. Захараш

26 лютого 2016 р. в Універсальній клініці «Оберіг» відбулася  IV Науково-практична конференція «Патологія шлунково-кишкового тракту: від дисплазії до раку». В рамках заходу проводився майстер-клас «живої» ендоскопії. Аудиторія отримала змогу спостерігати на екранах хірургічні втручання, які виконував Яковенко В.О., завідувач відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії Універсальної клініки «Оберіг».

Доповіді, представлені на конференції, були присвячені хронічному гастриту та інфекції HelicobacterPylori, ендоскопічним втручанням з приводу злоякісних пухлин шлунково-кишкового тракту, патоморфологічним дослідженням операційного матеріалу, використанню методів інтервенційної радіології при ендоскопії.

На конференції виступили співробітники Універсальної клініки «Оберіг» Яковенко В.О., Захараш М.П., Курик О.Г., Негря Є.В., Чірков Ю.Е., а також запрошені спеціалісти – Ткач С.М. (НМУ ім. Богомольця), Корпяк В.С. (Лікарня ізраїльської онкології LISOD).

В залі зібралося близько 80 людей. Крім того, відбувалася пряма онлайн-трансляція конференції на медичному каналі endo.md. Її дивились більше 300 осіб в країнах, які постали після розпаду Радянського Союзу (Україна, Росія, Білорусь, Молдова, Казахстан, Азербайджан), а також в США і Німеччині. Питання могли задавати як присутні в залі, так і глядачі каналу – через чат на сайті. Запис заходу зберігається на каналі endo.md, і його можна переглянути в будь-який час за умови реєстрації на сайті.

Ендоскопічні операції – це передове досягнення сучасної медицини. Вони дозволяють видаляти передракові утворення та ракові пухлини, не залишаючи розрізів на тілі пацієнта. Після такого втручання людина може залишити стаціонар через декілька днів і одразу повернутися до звичайного способу життя.

Спеціалісти відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії Універсальної клініки «Оберіг» мають унікальний досвід проведення ендоскопічних операцій. Ми прагнемо ділитися та обмінюватися знаннями з іншими спеціалістами, донести до максимальної кількості пацієнтів та професіоналів переваги ендоскопічних методик. Саме тому регулярно проводимо конференцію «Патологія шлунково-кишкового тракту: від дисплазії до раку».

В клініці «Оберіг» щорічно виконується не менше 80 оперативних втручань на ранніх стадіях розвитку злоякісних пухлин. Клініка визнана як один з провідних центрів у Європі в проведенні даних операцій, використовуються найсучасніші ендоскопічні методики, а Яковенко В.О. є бажаним доповідачем на європейських симпозіумах.

Направлення:
Ендоскопія, Онкологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»